Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (bezpłatna lekcja)

Themeum świętuje 40 000 aktywnych instalacji ich wtyczki Tutor LMS dla WordPressa, pozwalającej w szybki i prosty sposób stworzyć platformę kursową, za pomocą której można sprzedawać kursy internetowe. Z tej okazji przez najbliższe 48 godzin, czyli gdzieś pewnie do 15:00 16 września, korzystając z kodu „Celebrate40k” można nabyć wtyczkę w wersji „pro” z 40% rabatem.

Co istotne – rabat dotyczy tylko planów z roczną subskrypcją. Standardowa cena wtyczki Tutor LMS w wersji pro bez promocji to 149 dolarów rocznie za wersję dla jednej strony, 199 dolarów za wersję do 5 stron, i 299 dolarów rocznie w wersji bez limitu stron. Dzięki promocji cenę można zbyć o 40%, co daje odpowiednio 89.40 $, 119.40 $ i 179.40 $ za najdroższy pakiet.

Pewnego rodzaju rekomendacją dla wtyczki Tutor LMS być może będzie to, że sam od dawna korzystam właśnie z tego oprogramowania, i wdrażam go na kolejnych stronach, w kolejnych sklepach. Oczywiście nie jest to rozwiązanie pozbawione wad, ale swego czasu przetestowałem wszystkie popularniejsze wtyczki LMS dla WordPressa i Tutor LMS wygrał. I to nie tylko dlatego, że jako jedna z nielicznych wtyczek pozwala sprzedawać kurs za pomocą WooCommerce również w wersji bezpłatnej…

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Tworzysz platformę kursową i potrzebujesz pomocy?
Patryk
Tworzysz platformę kursową i potrzebujesz pomocy?