eBook "Uspokój swoje finanse"

Wczoraj pisałem o promocji w Play, która niby jest, ale jakby jej nie ma. Dziś będzie o promocji, która jest, ale jakby… nie ma sensu. Oczywiście również w Play.

Kup i zarejestruj starter Play, i odbierz 100 zł na rozmowy i SMSy

Musiałem dziś doładować konto/kartę (do) internetu mobilnego w Play, i przy tej okazji trafiłem na baner, który reklamował nową promocję – kup i zarejestruj starter, i odbierz 100 zł na rozmowy i SMSy. Do tego miejsca wszystko jest OK, ale jeśli dodamy, że promocyjna stówka ważna jest tylko 30 dni, to od razu na myśl przychodzi pytanie, czemu marketing ograniczył się tylko do stówki? Czemu nie tysiak, a może 5 czy nawet 10 tysięcy? Przecież efekt byłby dość podobny, a potencjalna siła marketingowej wydmuszki byłaby zdecydowanie większa.

To nie jest tak, że 100 zł na rozmowy i SMSy to coś, czym gardzę. Wręcz przeciwnie, ale jeśli za 20 zł można aktywować sobie usługę lub pakiet z nielimitowanymi rozmowami i SMSa w Play (np. Solo S), to… Sami sobie odpowiedzcie, co lepsze – 100 zł na rozmowy i SMSy czy nielimitowane rozmowy i SMSy, i to za 1/5 tej kwoty.

Ktoś bardziej spostrzegawczy może mi w tym miejscu zarzucić, że wspomniany pakiet Solo S nie uwzględnia połączeń i SMSów w ramach unijnego roamingu (roaming UE), a w ramach bonusowej setki już z roamingu w UE skorzystamy. I oczywiście będzie miał rację, bo tak jest faktycznie. Tak samo, jak w przypadku np. planu Solo L, który kosztuje 30 zł, i oprócz nielimitowanych rozmów, SMSów, roamingu UE daje jeszcze internet bez limitu (teoretycznie, bo po 15 GB mamy lejek). I to za mniej niż 1/3 promocyjnej stówki…

W każdym razie z promocji skorzystać można za pomocą kodu USSD: *111*948*1#, a trwa ona do 30 września 2019.

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
eBook "Uspokój swoje finanse"
Patryk
eBook "Uspokój swoje finanse"