Dzisiejszy przegląd promocji i gratisów dla niektórych może być dość specyficzny, bo… nie będzie gier. Bo nie dość, że skupimy się (głównie) na elektronice, i to prosto z Państwa Środka, to jeszcze będą to oferty tylko z 2 serwisów – ale zdecydowanie warto się im przyjrzeć…

AliExpress: ORICO New Year’s Feast

Zaczniemy od serwisu AliExpress, który zapewne jest (już) znany części z Was, choćby z naszego wpisu dotyczącego tego gdzie i dlaczego robimy zakupy w Chinach…

Jutro (7 stycznia) startuje promocja na produkty elektroniczne marki ORICO (ORICO Technologies Co., Ltd.), o której wprawdzie jeszcze nic nie pisałem, ale jest szansa, że niebawem to się zmieni bo planuje więcej wpisów poświęconych różnych produktom/gadżetom elektronicznym.

Miałem tez jakiś czas temu (przed Świętami) korzystać z ładowarki samochodowej tej firmy, i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie – zarówno jeśli chodzi o jakość wykonania, jak i czas jaki potrzebowała do naładowania mojego telefonu.

Wprawdzie produktów marki ORICO w promocji jest sporo, to ja chciałbym Waszą uwagę zwrócić na 3, które akurat najbardziej zwróciły moją uwagę:

aliexpress_orico_20160107

ORICO QSE-5U

ORICO QSE-5U to 5-portowa ładowarka USB (zasilacz USB) o mocy maksymalnej 40 W, i wsparciem dla technologii Qualcomm Quick Charger 2.0 (QC2.0), dzięki której urządzenia zgodne z z tą technologią jesteście w stanie w naprawdę ekspresowym tempie (w przypadku pozostałych/innych również nie powinniście narzekać, gdyż macie 2.4 A do dyspozycji na każdym porcie).

Z wyglądu  i działania (jak i pod względem parametrów) przypomina opisywaną niedawno ładowarkę BlitzWolf Smart 40W Power3S, z tym, że w przypadku produktu ORICO mamy obsługę technologii QC2.0 zamiast – jak w urządzeniu BlitzWolf – Power3S.

ORICO Q1 QC2.0 Power Bank 10400 mAh

Kolejnym urządzeniem na które chciałbym zwrócić Waszą uwagę jest powerbank ORICO Q1 o pojemności 10400 mA – nawet jeśli uznać naturalne straty energii i przejście z 3.6 A (prąd ładowania ogniwa) na 5.1 A (prąd używany do ładowania telefonów) powinniście uzyskać jakieś 6000-7000 mAh do Waszej dyspozycji, czyli całkiem nieźle…

O pojemnościach w powerbankach, o tym jak ją czytać i o co chodzi z konwersją 3.6 na 5.1 V i jakie ma to znaczenie dla uzyskiwanej energii z powerbanków postaram się niebawem napisać coś więcej…

Również w tym urządzeniu znajdziecie technologię Qualcomm Quick Charger 2.0 (QC2.0), dzięki której urządzenia zgodne z z tą technologią jesteście w stanie w naprawdę ekspresowym tempie.

ORICO UCH-2U1Q

Trzecim produktem jest samochodowa ładowarka USB (3 porty USB) ORICO UCH-2U1Q, która – chyba bez zaskoczenia – również wspiera technologię Qualcomm Quick Charger 2.0 (QC2.0).

Musiałbym zadzwonić to znajomego, ale patrząc na wygląd i kolory (zwłaszcza pomarańczowy port QC2.0) wydaje mi się, że to jest właśnie ładowarka z której miałem okazje korzystać.


Banggood: Noworoczny SnapUp

W serwisie Banggood (również opisywany w naszym przeglądzie chińskich sklepów, w których robimy zakupy) trwa właśnie noworoczny SnapUp, czyli łowy – o określonej godzinie wybrane produkty można kupić sporo taniej.

banggood_snapup_201601

Choć momentami mam wrażenie, że jest on słabszy niż urodzinowy (sierpień/wrzesień 2015), ale i tak można trafić na prawdziwe perełki/okazje.

BlitzWolf 10400 mAh Quick Charge 2.0 Powerbank

Kilka(naście) minut temu udało mi się np. kupić powerbank BlitzWolf 10400 mAh Quick Charge 2.0 za 52 zł (standardowa centa to ok 100-110 zł, zależnie od kursu dolara).

Jak przyjdzie to pewnie zrobimy mu mały test i coś więcej o nim napiszę (wcześniej możecie się spodziewać m.in. małego testu/recenzji powerbanku Xiaomi Mi 10000 mAh, który od kilku dni leży już na moim biurku, a który może również trafi do kogoś z Was w ramach jednego z organizowanych przez nas konkursów).

Zapisz się do naszego Newslettera, by jako jeden z pierwszych otrzymywać m.in. informacje o naszych konkursach. SPAMu nie wysyłamy – też go nie lubimy!
(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk