eBook "Uspokój swoje finanse"

Wczoraj minął miesiąc, jak odszedł mój przyjaciel Faro. Z tej „okazji” nie robiłem promocji, bo to nie jest chwila, którą chciałbym świętować. Natomiast zaprezentowałem „zajawkę” nowego projektu, czyli wirtualnego Weterynaryjnego Banku Krwi. Dziś – 28 kwietnia – mamy jednak nowy dzień. Dzień, w którym mój Faro skończyłby 11 lat. A to dobra okazja nie tylko na promocję, ale też i na premierę nowego produktu…

Uspokój swoje finanse: 18 konkretnych wskazówek

Zacznę od nowego eBooka, czyli „Uspokój swoje finanse: 18 konkretnych wskazówek”, czyli zestawu 18 konkretnych wskazówek, które pomogą Ci przestać zatapiać się w negatywnych myślach dotyczących finansów i zacząć działać tak, by pieniądze stały się po prostu tematem jednym z wielu, niezabarwionym barwą odpychającego tabu. Ten zbiór krótkich pomysłów, pozwoli Ci zmienić podejście i zacząć modernizować swój portfel.

I choć ten eBook to pewnego rodzaju „zajawka” większego produktu, który mam nadzieję, że niebawem się pojawi, to sam w sobie ma wartość. I aż mnie skręciło, gdy redakcyjna koleżanka, która go przygotowała, zaproponowała, by wystawić go z 8 zł w normalnej sprzedaży, a teraz, z okazji urodzin Faro oferować bezpłatnie. Postanowiłem się zgodzić, z małym zastrzeżeniem, że w promocji nie będzie dostępny za darmo, a za symboliczną złotówkę.

Tak więc do końca „majówki”, czyli do 3 maja 2023, do końca dnia, czyli do godziny 23:59:59, możecie kupić eBook „Uspokój swoje finanse: 18 konkretnych wskazówek” za symboliczną złotówkę, korzystając z kodu rabatowego FaroUSF.

Oprócz tego przygotowałem kod rabatowy FARO, który daje zniżkę 50% na prawie wszystko. Prawie, bo standardowo nie dotyczy on produktu „konsultacja na temat WordPressa”. Tak więc zapraszam do sklepu… :-)

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
eBook "Uspokój swoje finanse"
Patryk
eBook "Uspokój swoje finanse"