Wszystkim dookoła powtarzam, że warto korzystać z dobrego menedżera haseł (np. Bitwarden, który nawet w wersji bezpłatnej będzie więcej niż wystarczający dla większości użytkowników), by zapewnić nie tylko sobie, ale również najbliższym bezpieczeństwo (jak ktoś skutecznie uzyska dostęp np. do naszego e-maila, czy profilu mediach społecznościowych, może korzystając z tego przeprowadzić atak na naszych znajomych). Natomiast mam też świadomość, że nie każdy się na to zdecyduje. I niezależnie od powodów, jakie za tym się kryją, od dawna dla takich członków rodziny i znajomych mam zeszyt haseł do wydrukowania.

Zeszyt na hasła, czyli menedżer haseł do wydrukowania

Niedawno też ów zeszyt haseł do wydrukowania został wprowadzony do naszego sklep internetowego. Z artykułem na ten temat chciałem jednak zaczekać, aż znajdę chwilę, by wykonać prace związane z możliwością uzyskania naszego eBooka „Zeszyt na hasła, czyli menedżer haseł do wydrukowania” bezpłatnie, w zamian za zapisanie się do naszego newslettera (niby drobiazg, ale trochę pracy to wymaga).

Wystarczy, że udasz się na stronę produktu „Zeszyt na hasła, czyli menedżer haseł do wydrukowania” w naszym sklepie internetowym i w opisie znajdziesz link do specjalnie przygotowanej strony, ze specjalnym formularzem, po którego wypełnieniu otrzymasz e-mail z prośbą o potwierdzenie zapisu do naszego newslettera, a gdy to zrobisz, po krótkiej chwili powinien przyjść do Ciebie kod umożliwiający „zakup” naszego eBooka „Zeszyt na hasła, czyli menedżer haseł do wydrukowania” ze 100% zniżką.

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
WordPress: Pierwsze kroki
Patryk