Niedawno pisałem o akcji “edukacji SPAMerów”, m.in. poprzez zachętę do “dobrego uczynku” za zły uczynek (wysyłka SPAMu). Wtedy też pisałem, że często w takich wiadomościach (niezamówione informacje halowe, inaczej SPAM) znajdziemy “ściemę”, że to nie SPAM, że to niby tylko “zapytanie o wyrażenie zgody na przesłania informacji handlowej”.

Dlatego dziś chciałbym przedstawić wiadomość która właśnie spadła do mojej skrzynki, a którą faktycznie można uznać za zapytanie o możliwość przesłania oferty, a nie tylko asekuracyjne banialuki…

Zapytanie o wyrażenie zgody na możliwość przesłanie oferty handlowej

Bez zbędnego przynudzania, z małymi cięciami poniżej zapowiedziana wiadomość:

Dzień dobry ,
nazywam się (…), kontaktuję się z Państwem w imieniu firmy (…),która prowadzi portal internetowy świadczący usługi (…), w którym zamieszczone są (…).

Kontaktuję się w celu wyrażenia zgody przez Państwa na wysyłanie nowości i korzystnych ofert promocyjnych (…), w związku z ofertą (…).

W przypadku, gdy są Państwo zainteresowani otrzymywaniem takich nowości, które będą wysyłane najwyżej 1x w miesiącu, prosimy o wysłanie nam w formie odpowiedzi na ten e-mail Waszego stanowiska w formacie np.”Wyrażam zgodę na dostarczanie nowości związanych z ofertą (…)”.

W przypadku, gdy kiedykolwiek w przyszłości zdecydują się Państwo zrezygnować z niniejszej zgody, to wystarczy, na adres z którego będą Wam dostarczane nasze nowości, wysłać e- mail z tekstem, w którym nas poprosicie o anulowanie dostarczania wiadomości – np.: “Proszę o anulowanie dostarczania wiadomości”.

W przypadku, gdy nie jesteście Państwo zainteresowani dostarczaniem nowości z naszej oferty, przepraszamy za kłopot i prosimy nie brać pod uwagę naszej oferty.

Z wyrazami szacunku,
[STOPKA]

Można? Można!

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk