eBook "Uspokój swoje finanse"

Ostatnio pojawiła się informacja, że mBank umożliwił dodawanie do Android Pay również kart VISA. Nie wiem jak u innych, ale u mnie nadal jedyne karty mBanku, które przechodzą „weryfikację” w Android Pay to MasterCard. W każdym razie jest to dobra okazja by napisać o… kartach podarunkowych 20 zł w Android Pay, do wykorzystania w sklepach Żabka i Freshmarket.

Android Pay i 20 zł do wydania w Żabce i Freshmarket

Zacznę od najważniejszego, czyli od tego, że promocja skierowana jest do nowych użytkowników Android Pay, czyli takich, co (jeszcze) nie wykonali za pomocą usługi żadnej transakcji, a sama promocja ważna jest do 5 września 2017 (karty podarunkowe można wykorzystać do 5 października):

Promocja trwa od 12 lipca do 5 września 2017 lub do wyczerpania kart podarunkowych. W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi użytkownicy (którzy do tej pory nie wykonali transakcji Androidem Pay). Karty podarunkowe są ważne do 5 października 2017.

Zasady promocji nie są skomplikowane – instalujemy aplikację Android Pay, tworzymy konto, dodajemy kartę i wpisujemy kod promocyjny „Android20”:

Po tej operacji – jeśli jesteście jednymi z 25 000 szczęśliwców – w aplikacji pojawi się karta podarunkowa, z której – jak już pisałem – możecie skorzystać do 5 października 2017:

Chciałem tu jeszcze ewentualnie umieścić kilka cytatów z regulaminu, ale coś chyba poszło nie tak, i obecnie dostęp do regulaminu wydaje się zablokowany:

Potrzebujesz uprawnień, aby uzyskać dostęp do tego opublikowanego dokumentu.

Jesteś zalogowany jako [—], ale nie masz uprawnień do uzyskiwania dostępu do tego opublikowanego dokumentu. Może być konieczne zalogowanie się jako inny użytkownik.

W każdym razie jeśli dobrze pamiętam, to nie ma tam żadnych (przykrych) niespodzianek, i mimo, że zawsze zalecam najpierw zapoznać się z regulaminem, to… ;-)

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
eBook "Uspokój swoje finanse"
eBook "Uspokój swoje finanse"