W serwisie AppSumo pojawiła się fajna oferta dla każdego, kto w swojej pracy (zawodowo lub prywatnie) potrzebuje korzystać z banków zdjęć. I w sumie bez znaczenia jak dużo zdjęć/grafik tygodniowo, miesięcznie, rocznie… potrzebuje. Zakupione promocyjne kredyty do banku zdjęć Depositphotos nie wygasają…

100 zdjęć i grafik z Depositphotos za 49 $

Serwisu Depositphotos pewnie nie trzeba przedstawiać nikomu, kto korzysta z banków zdjęć, ale… powiedzmy, że to taki jeden z większych serwisów tego typu, gdzie naprawdę jest w czym wybierać – ponad 100 000 000 zdjęci i grafik. Zresztą bardzo często korzystają z niego największe firmy czy agencje interaktywne.

Teraz w serwisie AppSumo można kupić pakiet kredytów, dzięki którym można pobrać 100 zdjęć i grafik w dowolnym rozmiarze, w ramach standardowej licencji (royalty-free), czyli do użytku zarówno prywatnego, jak i komercyjnego. A to za jedyne 49 $, czyli niecałe pół dolara za zdjęcie lub grafikę. A jeśli komuś mało, to nie ma problemu – można kupić więcej niż jeden pakiet. Zwłaszcza że pakiety są bezterminowe, czyli nie trzeba się spieszyć z wybieraniem/pobieraniem zdjęć:

Na pewno jest to bardzo dobra oferta, koszt pojedynczego zdjęcia czy grafiki w ramach tej promocji jest wręcz pomijalny, chyba nawet w budżecie prywatnego bloga… ;-)

Sam zastanawiam się, czy nie skorzystać. Zastanawiam się, bo mam wykupiony dostęp do Envato Elements, gdzie wprawdzie baza zdjęć zdaje się mniejsza, ale na moje skromne potrzeby wystarczająca.

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk