Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (na dobry początek)

Wprawdzie Święta już za nami, ale to nie oznacza, że nie można jeszcze zrobić sobie (lub komuś innemu) mniejszego lub większego prezentu – bo okazji ku temu jest co najmniej kilka…

Tysiące gier w zimowej wyprzedaży Steam

Do 4 stycznia (a konkretnie 19:00) możecie skorzystać z zimowej wyprzedaży na platformie Steam – zniżki/rabaty sięgają nawet 80%, a ceny zaczynają się już od 0,24 € (choć w tej cenie nie należy się spodziewać najnowszych hitów :-)).

I choć sam podchodzę do promocji na Steam z pewną rezerwą – bo na koncie sporo gier, a czasu na granie niewiele, więc większość czeka „na emeryturę” – to na pewno wielu z Was dzięki tej promocji ma szansę uzupełnić swoją kolekcję o brakujące tytuły…

Na liście znalazły się nie tylko gry, ale i programy – choć jak to często bywa w przypadku zakupów w euro, po przeliczeniu na złotówki nie zawsze wychodzi taniej niż „w normalnej cenie w sklepie”.


 

Styczniowa wyprzedaż w PlayStation Store

Wprawdzie moja PS3 od dawna robi raczej za łapacza kurzu, to czasem „ktoś w coś” na niej zagra (głównie jak wpadną znajomi), stąd czasem zaglądam również do PlayStation Store – zwłaszcza że w okresie świątecznym często można trafić na jakieś promocje.

Tak tez jest i tym razem – trwa styczniowa wyprzedaż gier na PS3, PS4 i PS Vita, choć formalnie mamy jeszcze grudzień ;-)

W promocyjnych cenach czeka na Was 330 pozycji (łącznie na wszystkie 3 konsole), a rabaty sięgają nawet 70%.

12 okazji na Boże Narodzenie

Cały czas trwa też promocja „12 okazji na Boże Narodzenie” – np. dopiero co w promocyjnej cenie można było kupić jedną z ciekawszych nowości jakie ukazały się w ostatnich miesiącach, a mianowicie grę Fallout 4 za 169 zł.


 

Dobre oferty na najlepsze gry w historii konsoli Xbox

Również posiadacze konsoli Xbox (Xbox One, Xbox 360) mogą przez najbliższe dni wzbogacić swoją kolekcje o nowe pozycje w niższych niż standardowo cenach.

Codziennie jedna pozycja jest sprzedawana w ramach „oferty na dziś”, oraz kilka innych w ramach „oferty tygodniowej”.


 

Humble Square Enix Bundle 3

W naszym (po)świątecznym przeglądzie nie zabraknie również pozycji z spod znaku Humble Bundle, tym razem będą produkty Square Enix.

Już od 1 $ na Waszym koncie znajdą się 6 pozycji:

 • The Last Remnat
 • Life Is Strange Episode 1
 • Tom Rider I, II i III
 • Murdered: Soul Suspect

Za 5,27 $ (więcej niż aktualna średnia) dodatkowo dostaniecie:

 • Final Fantasy XIV: A Real Reborn
 • Just Cause Collection
 • Front Mission Evolved
 • Gyromancer
 • Yosumin

A do tego 20% zniżki na Just Causes 3.

Za 8,99 $ dodatkowo otrzymacie jeszcze 3 pozycje:

 • Lara Croft & the Temple of Osiris
 • Tomb Rider GOTY Edition
 • Hitman Absolution Elite Edition

Unreal Tournament

Niedawno pisałem też o grze Shadow Complex Remasteres od Epic Games, którą można pobrać (dodać za darmo) do końca tego roku.

Warto też napisać o nadchodzącej nowej odsłonie Unreal Tournament, która aktualnie znajduje się w fazie „pre alfa”, czyli dość wczesnej – ale od znajomych wiem, że grać już się bez problemu da, i czuć tu klimat starego dobrego Unreal Tournament…

Grę aktualnie (a może i docelowo… ;-)) możecie pobrać bezpłatnie na tej stronie…


Adobe Lightroom na telefonie/tablecie za darmo

Gdzieś w okolicach 7 grudnia na moim telefonie (Android) pojawiła się aktualizacja aplikacji Adobe Lightroom, czyli dość rozbudowanego – jak na aplikację na komórkę/tablet – narzędzie do obróbki graficznej (do Photoshopa wprawdzie daleko, ale…).

Do niedawna by korzystać z aplikacji trzeba było posiadać aktywną subskrypcję Adobe Creative Cloud. Teraz program będzie działał również bez niej (dodatkowo przez pierwsze 30 dni mamy możliwość korzystania z pakietu w wersji rozbudowanej, m.in. z aplikacją na komputer (Lightroom, Photoshop CC) i synchronizacją między urządzeniami w ramach konta Adobe ID).


Creative Market: Free Goods of the Week

Standardowo też, jak co tydzień możecie skorzystać z cotygodniowej promocji w serwisie Creative Market, i pobrać (dodać do swojego konta) 6 pozycji zupełnie za darmo (na standardowej licencji).

W aktualnej paczce moją szczególną uwagę przykuł szablon strony Petty, idealny dla lecznicy weterynaryjnej…


InkyDeals: Xmas2015

Na InkyDeals zawsze można znaleźć świetne paczki różnej maści „cyfrowych łakoci” w rewelacyjnych cenach, ale czasem zdarzają się jeszcze dodatkowe promocje, dzięki którym ceny można zbić o dodatkowy procent.

Tym razem – jeszcze przez jakieś 20 godzin – możecie skorzystać z kodu, który da Wam dodatkowy rabat w wysokości 50%:

Xmas2015

Ofert jest sporo, ja sam zwróciłem uwagę m.in. na:

Więcej/wszystkie aktualne promocje (zestawy) znajdziecie na tej stronie…


 

BlueStacks: Rok premium za 0,99 $

Niedawno pisałem o aplikacji BlueStacks, dzięki której można uruchamiać aplikacja (gry i programy) z systemu Android na komputerze z systemem Windows.

Dziś troszkę nawiąże do tego tematu, ponieważ podczas uruchamiania aplikacji pojawiła mi się informacja, że w ramach świątecznej promocji można aktywować konto premium na rok za niecałego dolara:

bluestacks_premium-za-0-99usd_201512

Ogólnie do tej pory nie dostrzegłem jakiś większych minusów konta darmowego/bezpłatnego, ale w tej cenie (0,99 $) raczej się skusze na aktywację wersji premium… ;-)

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Tworzysz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?
Patryk
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (bezpłatna lekcja)