eBook "Uspokój swoje finanse"

Przed tegorocznym Czarnym Piątkiem (Black Friday) i Cyber Poniedziałkiem (Cyber Mondey) standardowo zacząłem tworzyć listę promocji, o których napiszę. Szybko doszedłem jednak do wniosku, że jest to działanie może nie tyle bezcelowe, co… syzyfowe.

Black Friday / Cyber Monday 2017

Zacząłem od serwisów z których na co dzień korzystam – czy to na potrzeby zakupów różnej maści dóbr cyfrowych, jak InkyDeal, Creative Market, Envato Market, zakupów motywów do WordPressa, czyli Elegant Themes gdzie obecnie możecie nabyć pakiety (w tym dożywotni) aż z 25% zniżką, czy Template Monster, gdzie jeszcze przez kilka dni możecie skorzystać z 50% zniżki (tu też jak zawsze Janusz z TM pilnuje, bym o promocji wiedział, a najlepiej o niej napisał ;-)), czy zakupów bardziej fizycznych, prosto od naszych dalekich sąsiadów za Wielkiego Muru (AliExpress, Banggood, GearBest, eBay…). W zestawieniu zapewne nie zabrakłoby również księgowości internetowej w serwisie wFirma – choć nie jest to promocja specjalnie z tej okazji, to jednak również i w tym okresie czytelnicy Webinsider.pl mogą skorzystać z 80% zniżki.

Szybko do tej grupy zaczęły dochodzić kolejne serwisy, i zanim się spostrzegłem, lista liczyła ponad 100 pozycji, a do Black Friday było jeszcze kilka dni. Stąd uznałem, że w tym roku listy nie będzie – moim zdaniem szkoda czasu, bo można śmiało założyć, że właściwie każdy sklep, każdy serwis w tym momencie oferuje jakąś promocję. Czasem lepszą, czasem… powiedzmy, że wirtualną, choć określenie to niekończenie dotyczy typu produktu… Zresztą przejrzałem na szybko zeszłoroczny wpis dotyczący Black Friday 2016, i właściwie tylko po lekkich modyfikacjach mógłbym go opublikować ponownie, zmieniając tylko datę.

Zresztą sam też tak zrobiłem – zamiast przeglądać kolejne wpisy na kolejnych serwisach zajrzałem na kilka stron, gdzie coś tam mnie kiedyś interesowało, ale z jakichś przyczyn (np. cena ;-)) do tej pory nie dokonałem jeszcze zakupów, i tym samym dzięki weekendowi pełnemu promocji stałem się biedniejszym człowiekiem. Przynajmniej jeśli chodzi o gotówkę…

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
eBook "Uspokój swoje finanse"
eBook "Uspokój swoje finanse"