Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (bezpłatna lekcja)

Dziś 21 kwietnia, moje urodziny. I jeszcze niedawno plan na ten dzień, również w kontekście strony Webinsider.pl i naszego oficjalnego sklepu internetowego był inny. Niestety w ostatnich dniach marca życie zweryfikowało plany i właściwie w ciągu weekendu dość niespodziewanie zgasło życie mojego przyjaciela Faro, mojego ukochanego psa. Widać choćby po opublikowanych artykułach, że nastąpiła tutaj cisza, choć przyznać się muszę, tuż przed przygotowałem kilka artykułów „na zaś”. Po prostu część kreatywna „duszy” musiała odpocząć, złapać oddech, nabrać dystansu… I tak projekt, który pierwotnie miał mieć dziś premierę został przesunięty „na kiedyś”. Postanowiłem jednak przygotować na dziś nie tylko kod rabatowy do naszego sklepu internetowego, ale też nowy produkt. Produkt, o który kilka osób pytało…

Nasz nowy eBook „WordPress: Pierwsze kroki”

Jednym z pierwszych produktów w naszym sklepie, zrobionym trochę na potrzeby wewnętrznych testów platformy kursowej opartej o wtyczkę Tutor LMS do WordPressa (skoro zajmujemy się wdrożeniami, to dobrze trzymać rękę na pulsie) jest kurs „WordPress: Pierwsze kroki”, w którym w kilkunastu tematycznych lekcjach przedstawiliśmy działania, jakie warto, a czasem wręcz należy podjąć, po instalacji WordPressa.

I tak na bazie tego kursu, sklepie wylądował nowy produkt. A właściwie prawie nowy, bo jest to eBook, który jest próbą przeniesienia kursu internetowego „WordPress: Pierwsze kroki” do formatu „książkowego”, gdyż pojawiały się głosy, że fajnie, jakby właśnie nawiązujący do niego eBook się pojawił. I choć uważam, że wersja „multimedialna”, czyli kurs internetowy w tym przypadku jest lepszym wyborem, to postanowiłem przygotować również eBooka. Do tego nic nie stoi na przeszkodzie, by zakupić i eBooka, i kurs internetowy.

Zwłaszcza że posiadacze jednego produktu (eBook lub kurs) drugi mogą kupić taniej:

Zniżka jest naliczana (i od razu wyświetlana) automatycznie, wystarczy być zalogowanym do swojego konta w naszym sklepie internetowym, na którym wcześniej został zakupiony kurs lub eBook (jak kurs, to zniżka będzie na eBook; jak eBook, to zniżka będzie na kurs).

Urodzinowa promocja w naszym sklepie internetowym

A skoro dziś urodziny, to właściwie klasycznie już, będzie promocja w naszym sklepie internetowym. Tym razem bez zbędnych komplikacji – jeden kod rabatowy na prawie wszystko. Prawie, bo standardowo nie dotyczy on produktu „konsultacja na temat WordPressa”.

Kod rabatowy to URODZINY (można małymi literami, można dużymi), i daje on 50% zniżki na wszystkie (inne niż „konsultacja na temat WordPressa”) produkty w naszym sklepie internetowym.

Kod jest ważny do końca weekendu, tj do 23 kwietnia 2023, do godziny 23:59:59. Tak więc zapraszam do sklepu, na dużo tańsze zakupy… :-)

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (bezpłatna lekcja)
Patryk
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (bezpłatna lekcja)