Tworzysz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Kilka dni temu – przy okazji opisu motywu Monstroid – wspomniałem, że niebawem rozpoczniemy kolejny konkurs, w którym będą do wygrania motywy do WordPressa od TemplateMonster. Choć teraz mogę śmiało napisać, że są do wgrania, bo właśnie wystartowaliśmy z konkursem, i zachęcam Was do udziału…

Wygraj 1 z 3 motywów do WordPressa od TemplateMonster

Tym razem nie będziemy gruntownie testować Waszej wiedzy – zamiast tego, liczymy na Waszą kreatywność, bo główne pytanie konkursowe tylko pozornie może wydawać się dość proste:

Przekonaj nas (mnie i Janusza Kamińskiego z TemplateMonster), że to właśnie Ty zasługujesz na nagrodę, czyli 1 z 3 motywów do WordPressa, który będziesz mógł wybrać z oferty TemplateMonster.

Subiektywna ocena

Tym razem o wygranej nie będą decydować punkty i/lub czas, a zwycięzcy zostaną wybrani w drodze subiektywnej oceny nadesłanych odpowiedzi – i tu właśnie macie trochę miejsca na wykazanie się kreatywnością, inwencją czy pomysłowością. Cokolwiek, co sprawi, że to właśnie Wasze zgłoszenie zostanie wybrane…

Postanowiłem też, że ja wybiorę tylko jednego zwycięzce, a pozostałą dwójkę wskaże Janusz z TemplateMonster.

Konkurs dla czytelników Webinsider.pl: Wygraj 1 z 3 motywów do WordPressa od TemplateMonster

Konkurs trwa 14 dni, a więc ostatnie zgłoszenia możecie wysyłać do 6 czerwca, godziny 23:59:59 – liczy się data i godzina w wiadomości przesłanej z formularza konkursowego.

Tak więc zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w konkursie – być może to właśnie do Ciebie tym razem uśmiechnie się szczęście (czyli ja, lub Janusz ;-)).

 

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (na dobry początek)
Patryk
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (na dobry początek)