Ostatnio jednym z pojęć odmienianych przez wszystkie przypadki i konteksty jest m.in. VPN, a konkretnie usługi VPN. Sam korzystam, choć niekoniecznie VPNa uważam za jeden z podstawowych elementów mojego internetowego bezpieczeństwa. A mam wrażenie, że ostatnio właśnie w takim kontekście jest ta usługa promowana. Dla mnie jest to bezpieczny sposób na połączenie się przez internet z domową/firmową siecią LAN, a nie sposób na „bezpieczne przeglądanie internetu”.

Być może na tej fali w serwisie AfterMarket.pl, gdzie trzymam większość swoich domen, pojawiła się usługa VPN. Usługa jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich korzystających z płatnego hostingu w tym serwisie, i jest realizowana za pośrednictwem firmy Secure VPN Solutions. Na pewno na plus można wskazać też wykorzystanie tutaj usługi w standardzie/systemie WireGuard, który od jakiegoś czasu jest dość popularny. I raczej nie bez powodu.

(!) Zgłoś błąd na stronie
Potrzebujesz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami!

Zapraszam do naszego Newslettera - ZERO SPAMu, same konkrety, oraz dostęp do dodatkowych materiałów przeznaczonych dla subskrybentów!