Przed weekendem miała miejsce oficjalna premiera nowej odsłony MailerLite. Co oczywiście nie było dla mnie zaskoczeniem, bo wydarzenie to było zapowiadane już od jakiegoś czasu. Pewnym zaskoczeniem – a sądząc po komentarzach nie tylko moim – jest to, że nowa odsłona MailerLite to nowa, odrębna usługa. Z nowymi opcjami, z nowym cennikiem, z… nowym subskrybentami, formularzami, słowem – wszystkim.

Bo wymyślili sobie to tak, że wszystko, co nowe będzie w nowym MailerLite, a dotychczasowy MailerLite to teraz MailerLite Classic, które gdzieś tam jakoś będzie serwisowane cały czas, ale nowości tutaj nie doświadczymy.

A najlepsze, że jakby ktoś się skusił na nową wersję i chciał przejść (akceptując nowy cennik), to łatwo nie będzie, bo na razie nie ma jeszcze opcji pozwalającej przenieść dotychczasowe konto MailerLite (obecnie MailerLite Classic) do nowej wersji MailerLie. Ma być w przyszłości: „Migration tools will be available in the coming months to help you move your MailerLite Classic account to the new MailerLite.” ;-)

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk