Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (bezpłatna lekcja)

Na pewno nie zaliczam się do fanów WP Idea, i zdecydowanie wole np. Tutor LMS (powody są różne, może kiedyś… ;-)), ale to nie oznacza, że nie mam kontaktu z WP Idea. Nie oznacza też, że nie doceniam samego produktu. Po prostu platformy pod kursy internetowe lepiej mi się stawia i obsługuje na wspomnianej wtyczce Tutor LMS w duecie z WooCommerce niż WP Idea. Ale wygląda na to, że i to się, zmieni i następny artykuł o WP Idea zacznę od słów „nie jestem fanem… Publigo”. A kto wie, może nawet i „nie” nie będzie w tym zdaniu już potrzebne… ;-)

W każdym razie wczoraj w mojej skrzynce pojawiła się informacja, że WP Idea się zmienia:

Platforma WP Idea nieustannie się rozwija. To już nie tylko narzędzie do tworzenia i sprzedaży kursów online, ale również ebooków, audiobooków czy plików. W planach mamy jeszcze więcej, m.in. możliwość sprzedawania konsultacji czy usług.

Ale to chyba nie największa zmiana. Bo ma zmienić się też nazwa:

Mimo że bazujemy na WordPressie, to WP Idea już od dawna nie jest tylko wtyczką do WP. (…) Dlatego postanowiliśmy zmienić nazwę, rozpocząć nowy rozdział i otworzy się na nowe możliwości.

Nowa nazwa idealnie opisuje działanie naszej platformy i jest wezwaniem do działania. Weź swoją wiedzę, zapakuj w kurs, ebook, audio, czy konsultację, opublikuj i GO!

Jednym słowem, PUBLIGO

No cóż, nazwa… jak nazwa. Sam obecnie jeden projekt mam właśnie z końcówką „go”, więc jak najbardziej rozumiem. Zwłaszcza jak jest wolna odpowiednia domena… ;-)

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (bezpłatna lekcja)
Patryk
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (na dobry początek)