eBook "Uspokój swoje finanse"

Po statystykach i wiadomościach od Was wiem, że dość sporym zainteresowaniem cieszy(ł) się Program Aktywizacja, dzięki któremu młode firmy (aktywne krócej niż 60 dni) mogły skorzystać z księgowości internetowej w serwisie wFirma bezpłatnie przez pierwszy rok swojej działalności.

Program niestety swoja działalność zakończył z początkiem ubiegłego roku (20014).

Ale mam dla wszystkich zainteresowanych – zarówno tych, co prowadzą działalność gospodarczą/firmę krócej niż 60 dni, jak i dla pozostałych – dobrą wiadomość…

Wraca Program Aktywizacja z wFirma

Korzystając z naszego formularza kontaktowego skontaktowała się ze mną Pani Magdalena z Dolnośląskiej Grupy Wspierania Biznesu (Sp. z o.o.) z zachęta do aktualizacji informacji o Programie Aktywizacja, gdyż właśnie wystartowała kolejna edycja programu.

Program Aktywizacja kierujemy do osób, które w ciągu ostatnich 60 dni założyły własny biznes lub zamierzają to zrobić. Celem programu jest wspieranie małych przedsiębiorców w najważniejszym okresie, jakim jest pierwszy rok prowadzenia firmy. Wsparcie polega na bezpłatnym udostępnieniu na okres 12 miesięcy usług księgowości internetowej oraz innych aplikacji niezbędnych do prowadzenia nowoczesnego biznesu.

I tak jak poprzednio – jest to oferta skierowana do osób zaczynających swoją przygodę z biznesem, często liczących każdy grosz, jaki muszą wydać zanim firma zacznie przynosić zyski.

Nie bez znaczenia jest m.in. profesjonalne wsparcie księgowe, bo z doświadczenia wiem, że polskie przepisy podatkowe (ale i nie tylko one) są często tak skonstruowane, że nawet pracownicy urzędów skarbowych mają wątpliwości (o czym świadczą choćby sprzeczne interpretacje podatkowe, jakie są wydawane na zapytanie podatnika).

Jak skorzystać z Programu Aktywizacja?

Skorzystanie z programu jest proste, i sprowadza się do 4 (a właściwie to 3, bo 4 to już cel/finał ;-)) prostych kroków:

infografika

  1. Wejdź na stronę ProgramAktywizacja.pl
  2. Wyślij zgłoszenie i odbierz e-mail
  3. Kliknij w link aktywacyjny i zarejestruj się w na wFirma.pl

I to wystarczy, by móc korzystać z księgowości w serwisie wFirma za darmo przez rok…

Prowadzę firmę dłużej niż 60 dni – co robić, jak żyć?

Jeśli prowadzisz firmę dłużej niż 60 dni, ale również chciałbyś skorzystać z serwisu wFirma mam dla Ciebie dobrą wiadomość:

wfirma-rabat-80-dla-czytelnikow-wipl_60d_1600x940_1200x705

Księgowość w serwisie wFirma dla czytelników Webinsider.pl 80% taniej!

Wystarczy, że przejdziecie do serwisu wFirma z naszego odnośnika (link), a będziecie mogli skorzystać z oferty/księgowości 80% taniej w stosunku do cen standardowych (tak jak w przypadku Programu Aktywizacja, promocyjna cena dotyczy pierwszego roku).

Jeśli wybierzecie pakiet optymalny – sam z niego korzystam od kilku już lat, i polecam – to za 12 miesięcy zapłacicie 80,04 zł netto (czyli 6,67 zł netto za każdy miesiąc), a za pakiet rozbudowany będzie to 140 zł netto (za cały rok, czyli 11,67 zł netto za każdy miesiąc).

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
eBook "Uspokój swoje finanse"
Patryk
eBook "Uspokój swoje finanse"