Po statystykach i wiadomościach od Was wiem, że dość sporym zainteresowaniem cieszy(ł) się Program Aktywizacja, dzięki któremu młode firmy (aktywne krócej niż 60 dni) mogły skorzystać z księgowości internetowej w serwisie wFirma bezpłatnie przez pierwszy rok swojej działalności.

Program niestety swoja działalność zakończył z początkiem ubiegłego roku (20014).

Ale mam dla wszystkich zainteresowanych – zarówno tych, co prowadzą działalność gospodarczą/firmę krócej niż 60 dni, jak i dla pozostałych – dobrą wiadomość…

Spis treści w artykule

Wraca Program Aktywizacja z wFirma

Korzystając z naszego formularza kontaktowego skontaktowała się ze mną Pani Magdalena z Dolnośląskiej Grupy Wspierania Biznesu (Sp. z o.o.) z zachęta do aktualizacji informacji o Programie Aktywizacja, gdyż właśnie wystartowała kolejna edycja programu.

Program Aktywizacja kierujemy do osób, które w ciągu ostatnich 60 dni założyły własny biznes lub zamierzają to zrobić. Celem programu jest wspieranie małych przedsiębiorców w najważniejszym okresie, jakim jest pierwszy rok prowadzenia firmy. Wsparcie polega na bezpłatnym udostępnieniu na okres 12 miesięcy usług księgowości internetowej oraz innych aplikacji niezbędnych do prowadzenia nowoczesnego biznesu.

I tak jak poprzednio – jest to oferta skierowana do osób zaczynających swoją przygodę z biznesem, często liczących każdy grosz, jaki muszą wydać zanim firma zacznie przynosić zyski.

Nie bez znaczenia jest m.in. profesjonalne wsparcie księgowe, bo z doświadczenia wiem, że polskie przepisy podatkowe (ale i nie tylko one) są często tak skonstruowane, że nawet pracownicy urzędów skarbowych mają wątpliwości (o czym świadczą choćby sprzeczne interpretacje podatkowe, jakie są wydawane na zapytanie podatnika).

Jak skorzystać z Programu Aktywizacja?

Skorzystanie z programu jest proste, i sprowadza się do 4 (a właściwie to 3, bo 4 to już cel/finał ;-)) prostych kroków:

infografika

  1. Wejdź na stronę ProgramAktywizacja.pl
  2. Wyślij zgłoszenie i odbierz e-mail
  3. Kliknij w link aktywacyjny i zarejestruj się w na wFirma.pl

I to wystarczy, by móc korzystać z księgowości w serwisie wFirma za darmo przez rok…

Prowadzę firmę dłużej niż 60 dni – co robić, jak żyć?

Jeśli prowadzisz firmę dłużej niż 60 dni, ale również chciałbyś skorzystać z serwisu wFirma mam dla Ciebie dobrą wiadomość:

wfirma-rabat-80-dla-czytelnikow-wipl_60d_1600x940_1200x705

Księgowość w serwisie wFirma dla czytelników Webinsider.pl 80% taniej!

Wystarczy, że przejdziecie do serwisu wFirma z naszego odnośnika (link), a będziecie mogli skorzystać z oferty/księgowości 80% taniej w stosunku do cen standardowych (tak jak w przypadku Programu Aktywizacja, promocyjna cena dotyczy pierwszego roku).

Jeśli wybierzecie pakiet optymalny – sam z niego korzystam od kilku już lat, i polecam – to za 12 miesięcy zapłacicie 80,04 zł netto (czyli 6,67 zł netto za każdy miesiąc), a za pakiet rozbudowany będzie to 140 zł netto (za cały rok, czyli 11,67 zł netto za każdy miesiąc).

(!) Zgłoś błąd na stronie
Potrzebujesz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami!