eBook "Uspokój swoje finanse"

Przed Wami kolejny już przegląd tygodnia, i by niepotrzebnie nie przedłużać – zapraszam do lektury…

Dolicz do rachunku w Orange

Pod koniec października pisałem o tym, że Plus wprowadził możliwość doliczania do rachunku płatności za zakupy w sklepie Google Play. Przy tej okazji wspomniałem, że jeszcze tylko Orange nie ma podobnej usługi – choć oczywiste było, że trwają jakieś przymiarki do tego…

W tym tygodniu „oczywistość stała się faktem”, i w Orange pojawiła się usługa „Dolicz do rachunku w Orange”:

Narzędzie „Dolicz do rachunku w Orange” to alternatywa dla płatności kartą kredytową czy przelewu elektronicznego przy zakupach w Internecie. Teraz możesz uregulować swoje zobowiązanie – względem Google – za zakup w Sklepie Google Play w bardzo łatwy sposób, posługując się narzędziem przygotowanym przez Orange we współpracy z Google.

Usługa – tak jak ma to miejsce w pozostałych sieciach – skierowana jest do abonentów, czyli użytkowników ofert na abonament (abonentów abonamentu ;-)) i MIX.

easyCALL i darmowe telekonferencje

Operator telefonii internetowej (VoIP) easyCALL udostępnił wszystkim chętnym możliwość organizowania telekonferencji w specjalnie na ten cel „zarezerwowanym” wirtualnym pokoju.

By skorzystać z oferty nie trzeba być klientem tego operatora, wystarczy zadzwonić na numer 221 221 221 (22 122 12 21) i postępować zgodnie z komunikatami.

Gdy chcemy przygotować pokój wystarczy podać PIN zabezpieczający dostęp, lub wybrać, że konferencja ma być dostępna dla każdego kto będzie znał jej numer – bez kodu PIN.

W ramach potwierdzenia otrzymamy numer pokoju i (ew.) kod PIN, który wystarczy przesłać do pozostałych uczestników „spotkania”.

Dołączanie do konferencji wygląda podobnie, z tym, że podajemy numer pokoju oraz kod PIN gdy został ustanowiony.

Nokia porzuca mapy HERE na Windows Phone

Miałem o tym napisać, ale w międzyczasie Nokia zdementowała te doniesienia, więc nie ma o czym pisać… ;-)

Humble Bundle i 50 000 000 $ na cele charytatywne

O promocjach na Humble Bundle pisałem niejednokrotnie, tym przyjemniej donieść, że dzięki tej akcji na cele charytatywne zostało już przekazane ponad 50 milionów dolarów – nieźle, zwłaszcza że przy okazji niejedne z Was zapewne rozbudował swoją kolekcję m.in. gier :-)

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
eBook "Uspokój swoje finanse"
Patryk
eBook "Uspokój swoje finanse"