Jutro 11 listopada, czyli przede wszystkim Narodowe Święto Niepodległości, ale również okazja na tańsze zakupy w sklepach/serwisach „za Wielkim Murek” (Chiny), gdzie tego dnia znajdziemy masę okazji/promocji. Oczywiście trzeba uważać na niektórych sprzedawców, którzy podnoszą ceny tylko po to by je móc „promocyjnie obniżyć”, bo jak się okazuje, pomysłowi Janusze sprzedaży to nie tylko nasz lokalny folklor.

Ale dziś nie o tym (choć zachęcam do zapoznania się z promocjami w sklepach, gdzie sam najczęściej robię zakupy). Dziś będzie o kilku gratisach do przygarnięcia…

DxO OpticsPro 11

Do końca listopada możecie uzyskać bezpłatną licencję na program DxO OpticsPro 11 (gościł on na naszył łamach już kilkukrotnie, choć w starszych wersjach).

Przypomnę tylko, że DxO OpticsPro to (dość) zaawansowany program do zarządzania cyfrowymi zdjęciami (zarządzanie i obróbka, wywoływanie RAWów, itp.).


Watch_Dogs / Watch Dogs (Ubisoft)

Chyba jakoś niedawno mieliśmy „darmowy weekend” z grą Watch_Dogs, a od kilku dni można grę pobrać całkowicie bezpłatnie.

By dodać grę do swojego konta Upaly macie czas do 14 listopada (9:00 UTC). Oczywiście grać można również po tym terminie…


Syberia (GOG)

O platformie GOG ostatnio głośno, choćby dlatego, że ostatnio coraz mocniej otwiera się na polski rynek (tak, wiem, jest to polski projekt ;-)). Ale oprócz tego pojawiają się kolejne gry w promocyjnych cenach, lub (nawet) do przygarnięcia za darmo.

I tak jest w przypadku pierwszej części z serii Syberia, która obecnie możecie pobrać (i dodać do swojego konta) całkowicie bezpłatnie.

Pozostałe 2 (nowsze) części dostepne są w promocyjnych cenach:

  • Syberia 2 – 34,99 zł
  • Syberia 3 – 63,39 zł

Możecie też nabyć cały komplet za 98,38 zł.


Hitman Sniper (Google Play)

Pora na jakiś gratis do przygarnięcia dla miłośników grania na telefonach, zwłaszcza że jak pokazują statystyki jest to bardzo dynamiczny (i duży) rynek. Cóż, chyba jestem już za stary… ;-)

W każdym razie w Google Play (Android) czeka na Was gra Hitman Sniper (standardowa cena to 5,19 zł):

A jakby ktoś nie miał jeszcze w swojej kolekcji gry Hitman Go (polecam), to obecnie również jest w promocji – niecałe 5 zł…


For Honor (Ubisoft)

Na koniec może nie typowy gratis, a… możliwość bezpłatnego pogrania w grę For Honor przez najbliższy weekend (10-13.11.2017).

Niby to tylko takie „promocyjne demo”, ale skoro typowe dema odeszły jakby w niepamięć, dobre i to… A na pewno lepsze, niż oglądanie jak inni grają – ale kto co lubi… ;-)

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej