O wejściu do Polski Netflixa pisałem, o Showmax i HBO Go nie i… ten pierwszy najwyraźniej zwija się z naszego rynku. Ale przyznam, że o ile z Netflixa korzystam, HBO Go rozważam (po uwolnieniu oferty od operatorów platform telewizyjnych oferta stała się dużo atrakcyjniejsza zarówno cenowo jak i – przynajmniej dla mnie – dostępniejsza) to o zakupie abonamentu Showmax nie myślałem chyba nawet przez sekundę…

Showmax znika z Polski

Oczywiście to nie jest tak, że oferta Showmax nie miała swoich zwolenników, zwłaszcza wśród miłośników współczesnych krajowych produkcji. Z tym, że ja do nich nie należą. Owszem, zdarza mi się obejrzeć coś rodzimego, i owszem, zdarzają się perełki, ale to wszystko utopione w morzu beznadziejności.

W każdym razie faktem jest, że Showmax w Polsce dostępny ma być tylko do końca stycznia 2019, a potem… Afryka, czyli chyba dość specyficzny rynek. Oby poszło im lepiej niż u nas. A tymczasem wieść niesie, że TVP jest wstępnie zainteresowana zakupem (przejęciem) zasobów, a może i nawet marki Showmax w naszym kraju.

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk