Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)

Mała przerwa w publikacji nowych wpisów, ale znowu trafił mi się wyjazd, a tym samym niektóre „bieżące sprawy” musiałem odłożyć na kilka dni (na szczęście są takie, które można odłożyć… ;-)).

Ale napisał do mnie Janusz Kamiński z TemplateMonster, że startują z promocja walentynkową, i być może nasi czytelnicy będą nią zainteresowani.

Walentynki. Miłość. TemplateMonster

Nieczęsto piszę o tego typu promocjach, bo choć czasem są ciekawe, to zazwyczaj brak czasu na tego typu wpisy (no chyba, że wprowadzę coś w stylu „informacja prasowa”, gdzie pracę ograniczę głównie do kopiuj-wklej ;-)).

Dziś wyjątek nie tylko ze względu na Janusza, z którym mam od dawna chyba dość dobry kontakt, ale i dlatego, że ostatnio o WordPressie pisałem w negatywnym kontekście (ach te REST API) i pora wrócić do bardziej pozytywnych wpisów, a co będzie lepsze niż promocja? Zresztą oddajmy głoś Januszowi z TemplateMonster:

Z okazji święta wszystkich zakochanych TemplateMonster przygotował ciekawą akcję „Walentynki. Miłość. TemplateMonster”, dzięki czemu możecie kupić taniej wybrane szablony/motywy.

Dla użytkowników WordPress i WooCommerce zniżka wynosi odpowiednio 20% i 40%, dzięki czemu możecie zaoszczędzić do 15 do 45$ przy zakupie motywu dla strony internetowej.

Akcja trwa od 15 do 22 lutego i dotyczy motywów TemplateMonster dedykowane dla WordPress i WooCommerce, czyli ponad 1250 motywów, dedykowanych różnych branżą. Co ważne – wśród nich znajdziecie ponad 200 motywów rozpowszechnianych na licencji GPL, dzięki czemu można z nich korzystać wielokrotnie, do tworzenia dowolnej liczby stron internetowych.

Wśród motywów dostępnych na licencji GPL na szczególną uwagę zasługuje Monstroid 2, nowy, wielofunkcyjny motyw dla WordPress, który pozwala realizować najróżniejsze projekty stron internetowych – zaczynając od blogów, poprzez strony firmowe, a kończąc na sklepach internetowych.

Akcja dostępna jest na polskojęzycznej wersji strony – https://www.templatemonster.com/pl/

Treść trochę zmodyfikowałem, ale starałem się zostawić oryginalny sens, i tak tylko się zastanawiam, co to za pomysł, by z promocją walentynkową startować po walentynkach? ;-)

Niebawem możecie też spodziewać się większego opisu Monstroid 2 (w tym porównanie z wersją Lite, która dostępna jest bezpłatnie), tak jak to miało miejsce w przypadku pierwszej wersji szablonu.

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)
Patryk
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)