eBook "Uspokój swoje finanse"

Na początku grudnia w aplikacji JakDojadę pojawiła się możliwość zakupu biletu komunikacji miejskiej (oczywiście tylko w kilku miastach). Kilka dni później twórcy aplikacji wystartowali z promocją, dzięki której można było zakupić w niej bilety nawet z 50% rabatem, jeśli płatności dokonało się Blikiem. Promocja miała skończyć się 12 stycznia, ale jeszcze przed końcem roku wyczerpały się przewidziane na nią środki. Na szczęście wraz ze śniegiem ktoś dosypał złotówek do woreczka, i mamy drugą edycję tej promocji.

Bilety 50% taniej z BLIKiem w aplikacji JakDojadę

Nie będę ponownie rozpisywał się o możliwości zakupu biletów w aplikacji JakDojadę, ani o samej promocji, bo tu nic się nie zmieniło, dlatego serdecznie zapraszam do grudniowego artykułu na ten temat.

To co się zmieniło, to oczywiście data obowiązywania promocji, oraz… minimalnie pula nowych środków, przeznaczona na dopłaty. Tak więc promocja trwa maksymalnie do 31 stycznia 2018, o ile wcześniej nie wyczerpią się środki przeznaczone na „dopłaty” (dla odmiany nie rolników, a pasażerów komunikacji miejskiej ;-)), w wysokości 48 000 zł. Niby dużo, ale… spieszmy się korzystać, bo zapewne szybko znikają…

Więcej informacji na stronie poświęconej promocji, oraz w regulaminie (no i oczywiście w poprzednim artykule na ten temat ;-)).

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
eBook "Uspokój swoje finanse"
Patryk
eBook "Uspokój swoje finanse"