eBook "Uspokój swoje finanse"

Niedawno w aplikacji JakDojade pojawiła się możliwość płatności za bilety za pomocą Google Pay, więc – zgodnie chyba z tradycją – oznacza to, że mamy promocję na zakup biletów.

Bilety w JakDojade 50% taniej przy płatności Google Pay

Od dziś do 15 listopada (przynajmniej w teorii, bo środki przeznaczone na promocję – 184 000 zł – pewnie wyczerpią się jeszcze we wrześniu) możemy w aplikacji JakDojade kupić bilety z 50% zniżką, jeśli skorzystamy z płatności za pośrednictwem usługi Google Pay:

Promocja dotyczy zakupu biletów komunikacji miejskiej (jednorazowych/czasowych i krótkookresowych) w 5 miastach/obszarach:

  • Górnośląski Okręg Przemysłowy (GOP) i okoliczne…
  • Leszno i okoliczne…
  • Łódź i okoliczne…
  • Trójmiasto i okoliczne…
  • Warszawa i okoliczne…

Choć z tymi miastami i obszarami to jest pewnego rodzaju zamieszanie, bo w regulaminie promocji nie ma ich wyszczególnionych, ale nie we wszystkich miastach, w których działa JakDojade istnieje możliwość zakupu biletów bezpośrednio z aplikacji. Więc jeśli w Twoim mieście można kupić bilet z poziomu aplikacji JakDojade, to najprawdopodobniej możesz skorzystać z promocji.

I w sumie to tyle, jeśli korzystacie z Google Pay i komunikacji w jednym podanych wyżej obszarów, to chyba warto skorzystać z promocji…

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
WordPress: Pierwsze kroki
eBook "Uspokój swoje finanse"
Patryk
eBook "Uspokój swoje finanse"