Dziś 8 marca, a więc nie tylko Dzień Kobiet, ale również premiera usługi HBO Max m.in. w naszym kraju. Nowa usługa ma zastąpić HBO Go, ale zmiana to nie tylko nazwa i cena (choć o cenie będzie jeszcze za chwilę). Oznacza to również obszerniejszą bibliotekę dostępnych tytułów. A wszystko to za 29,99 zł miesięcznie, czyli 10 zł więcej niż HBO Go. Ale…

Do końca marca trwa promocja, w ramach której do końca marca można wykupić usługę 33% taniej, czyli za 19,99 zł miesięcznie. Co istotne, promocyjna cena zostaje na stałe, do momentu rezygnacji z subskrypcji. Wtedy ewentualny powrót będzie już po standardowej cenie (29,99 zł).

W HBO Max, tak jak w przypadku (większości) innych platform tego typu mamy możliwość zdefiniowania kilku użytkowników (widzów), konkretnie możemy założyć do pięciu profili przypisanych do danego konta. Ale to by nic nie znaczyło, gdyby nie możliwość korzystania z usługi jednocześnie na kilku urządzeniach. W przypadku HBO Max w jednym momencie można z usługi w ramach jednego konta korzystać na trzech (3) urządzeniach. Uczciwie melduję, że swój pakiet już wykupiłem… :-)

(!) Zgłoś błąd na stronie
Potrzebujesz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami!