Zgodnie z zapowiedziami, nadciąga Max, a tym samym już 11 czerwca 2024, pożegnamy usługę HBO Max. Było kilka niepewności, co i jak z abonamentem, zwłaszcza z rabatem „33% zniżki na zawsze”, ale obecnie wszystko wydaje się jasne – zmiana z HBO Max na Max nie będzie miała – przynajmniej na razie – wpływu na kwotę abonamentu, tym samym zostanie zachowana zniżka „33% zniżki na zawsze” (dla tych, co mają ;-)).

Z wiadomości e-mail od HBO wiem, że „11 czerwca HBO Max zmienia się w Max – oferując nowe funkcjonalności, niesamowite historie i jeszcze więcej rozrywki”, ale konto (dane logowania, dane rozliczeniowe, historia oglądania i sekcja „moja lista”) zostaną zachowane, a właściwie przeniesione. Z tym, że aplikację trzeba będzie pobrać nową, bo jeśli dobrze zrozumiałem wiadomość, to zmiana nie nastąpi poprzez aktualizację:

Po uruchomieniu aplikacji HBO Max zostaniesz poproszony o pobranie aplikacji Max. Jeśli korzystasz z hbomax.com, automatycznie przekierujemy Cię na max.com.

W takim razie nie pozostało nic, jak spokojnie poczekać na zmianę, i te „nowe funkcjonalności, niesamowite historie i jeszcze więcej rozrywki”.

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk