Od jakiegoś czasu właściwie wykluczyłem z codziennego (wy)korzystania większość narzędzi do zarządzania zadaniami i projektami. Pozbyłem się Trello, którego kierunek rozwoju rozmijał się z moimi potrzebami i oczekiwaniami. Nie przyzwyczaiłem się do Nozbe, więc przez dłuższy czas był tylko kalendarz i usługa Todoist, gdzie mam tak dużo (zaległych ;-)) zadań, że zrezygnować z niej chyba nigdy mi się nie uda, a przynajmniej bez naprawdę grubej kreski… Od kilku miesięcy dodałem do tego Motion, gdzie trzymam swego rodzaju (kopię) różnych notatek i procedur. A teraz być może dodam i część zadań, zwłaszcza tych związanych z konkretnymi projektami.

Bo choć można było projektami zarządzać za pomocą Notion wcześniej, to teraz pojawiły się dodatkowe opcje, pozwalające na – prawdopodobnie – wygodniejszą pracę. A czy będzie wygodnie, czy będę korzystał? Czas pokaże, bo choć korzystam z Notion, to niekoniecznie obsługa tego narzędzia mi pasuje w każdym zakresie (np. obsługa tabel).

Oczywiście jest też i wsparcie dla AI, ale tu jakiegoś większego „entuzjazmu” nie odczuwam, bo choć korzystam w różnych rozwiązań tego typu, to jednak z zachowaniem zdrowego rozsądku, bo to jednak tylko narzędzie, a nie magiczna tabletka, która z zera zrobi bohatera, a czytając niektóre posty na grupach związanych choćby z ChatGPT, mam wrażenie, że wielu w to uwierzyło… ;-)

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk