Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (bezpłatna lekcja)

Do Black Friday (i Cyber Monday) jeszcze, prawie że równo miesiąc. Do dnia singla (11.11) też jeszcze chwila, ale to nie oznacza, że nie zaczął się już sezon promocyjny. W końcu za chwilę Halloween. A co jak co, ale biznes każdą okazję chętnie wykorzysta, by… zarobić. A przy okazji faktycznie czasem da się coś taniej kupić. I tak właśnie trwa halloweenowa promocja na produkty Themeum, a wśród nich wtyczka do kursów internetowych Tutro LMS Pro, którą można kupić 40% taniej.

Licencja Tutor LMS Pro na 1 stronę na rok 89,40 $ zamiast 149. Do 5 stron 119,40 $ zamiast 199, a możliwość wykorzystania wtyczki na nielimitowanej liczbie stron to 179,40 $ zamiast 299. W przypadku licencji bezterminowych promocyjne ceny wynoszą odpowiednio 239 $ zamiast 399 (1 strona), 359,40 $ zamiast 599 (do 5 stron) i 599,40 $ zamiast 999 (nielimitowana liczba stron).

Oczywiście jak ktoś zainteresowany licencją bezterminową na wtyczkę Tutor LMS Pro, może też skontaktować się z nami, bo mamy licencję agencyjną, z której możemy korzystać na potrzeby naszych klientów (wdrożenie platformy kursowej).

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Tworzysz platformę kursową i potrzebujesz pomocy?
Patryk
Tworzysz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?