Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (bezpłatna lekcja)

Kilka dni temu, dostałem zapytanie o wdrożenie wtyczki Tutor LMS w duecie z WooCommerce, by zrobić platformę kursową dla pewnej firmy. Niby nic nadzwyczajnego, bo tego typu pytania wpadają do mnie regularnie. Ciekawe było to, że w szczegółowych wymaganiach znalazło się „opracowanie sprzedaży produktów wariantowych”. Ciekawe głównie dlatego, że właśnie tego samego dnia, na blogu Themeum pojawiła się zapowiedź wtyczki Tutor LMS w wersji 2.0, a wraz z nią wprowadzenie wariantów dla kursów (zobaczymy, jak zostanie to ograne w połączeniu z WooCommerce, bo dla mnie to jest najważniejsze).

Zmian szczegółowo nie będę na razie opisywał, bo to tylko zapowiedź, i sam wiem niewiele więcej, niż na blogu udostępniono. Ale oprócz wspomnianych wariantów mamy dostać edytor szablonów wiadomości e-mail (wreszcie!), jeszcze bardziej rozbudowany moduł statystyczny/analityczny, zmiany w systemie Q&A (pytania i odpowiedzi), nowy edytor testów. Jest jeszcze informacja o nowych dodatkach, takich jak kalendarz i powiadomienia, ale to już wiadomo, że pojawią się wcześniej (w wersji 1.9.10).

A do tego ponoć sporo automatyzacji, oraz zmian wizualnych, by doznania z pracy z Tutor LMS były bardziej spójne wewnętrznie. A wszystko to już ponoć w listopadzie, więc niebawem…

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Tworzysz platformę kursową i potrzebujesz pomocy?
Patryk
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (na dobry początek)