Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (na dobry początek)

Pod koniec października, Themeum, czyli twórcy wtyczki Tutor LMS (wtyczka do tworzenia platformy kursowej na WordPressie) wprowadzili nowy cennik. Pewnie nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że oznacza to podwyżkę cen. W niektórych przypadkach nawet nie małą, bo np. bezterminowa i nielimitowana licencja na wtyczkę Tutor LMS Pro kosztowała 999 $, a teraz kosztuje… Właściwie to nic nie kosztuje, bo jej już nie ma w ofercie, zamiast tego jest opcja zakupu licencji bezterminowej, ale z limitem 50 stron za 1 899 $. Przynajmniej w standardzie, bo z okazji Halloween można wszystkie plany kupić 40% taniej.

Oczywiście to nie jedyna zmiana, wręcz przeciwnie, bo ceny wszystkich planów w obu wariantach (subskrypcja i płatność jednorazowa) poszły w górę. I tak najtańszy plan, czyli Individual – nie licząc aktualnej promocji – kosztuje 199 $ rocznie za jedną stronę, lub 499 $ w wariancie z jednorazową płatnością. Pakiet Business, czyli do 10 stron, kosztuje odpowiednio 399 $ i 899 $, a wspomniany już pakiet Agency z limitem 50 stron 799 $ i 1899 $.

To, co cieszy, to informacja, że zmiany nie dotyczą dotychczasowych klientów, korzystających z płatnej wersji wtyczki Tutor LMS, dla których zostaną utrzymane wcześniejsze stawki i zasady.

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Tworzysz platformę kursową i potrzebujesz pomocy?
Patryk
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (na dobry początek)