eBook "Uspokój swoje finanse"

Można powiedzieć, że stało się to, co stać się powinno dawno. A przynajmniej od dawna przez licznych było wyczekiwane, czyli opaska Xiaomi Mi Band 6 doczekała się oficjalnego wsparcia dla płatności w standardzie NFC w Polsce. Raczej – i to nie tylko ze względu na to, jak działa to w innych krajach – nie jest zaskoczeniem, że nie mamy tutaj Google Pay czy Apple Pay, bo to jednak nie tego typu sprzęt, z innym systemem.

Zamiast tego mamy współpracę z Mastercardem, więc tym samym do skorzystania z płatności zbliżeniowych za pomocą opaski Xiaomi Mi band 6 NFC wymagana jest taka karta. Ale to akurat i tak mniejsze ograniczenie, niż to, że na obecną chwilę w Polsce możemy skorzystać tylko z kart wydanych przez Bank Pocztowy (!), oraz tzw. fintechy ZEN i Curve (co ważne, jest to też pewnego rodzaju wytrych, pozwalający korzystać kartą właściwie dowolnego banku, nawet Visa, bo wystarczy podpiąć taką kartę do Curve).

Z czasem pewnie dojdą kolejne banki i podmioty, bo już mówi się m.in. o mBanku, BNP Paribas, Getin Bank, czy SGB-Banku. Jak ktoś zainteresowany i chce poczekać, to warto to jeszcze przemyśleć, bo standardowa cena opaski Xiaomi Mi Band 6 z NFC to 249 zł, a teraz można ją kupić w promocyjnej cenie 199 zł. Coś za coś… ;-)

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
eBook "Uspokój swoje finanse"
Patryk
eBook "Uspokój swoje finanse"