eBook "Uspokój swoje finanse"

Jeśli ktoś z Was aktywnie płaci w obcych walutach za pomocą karty płatniczej, to jest spora szansa, że słyszał o usłudze Revolut, dzięki której takie płatności – zarówno przez internet, jak i z fizycznym wykorzystaniem karty poza granicami kraju – są zdecydowanie tańsze, dzięki dużo korzystniejszemu dla nas przelicznikowi walu, niż oferują banki (w większości, bo m.in. pod wpływem usług typy Revolut niektóre banki zaczęły oferować karty/konta multiwalutowe). A jeśli tak, to być może jest to najlepszy moment, by skorzystać z tej usługi…

Darmowa karta Revolut i 20 zł w prezencie

Nie da się ukryć, że Revolut szturmem podbił serca (i portfele) naprawdę wielu użytkowników na całym świecie, co chwilę ustanawiając kolejne rekordy (nie tylko) w tym zakresie. Nie ma co się dziwić – nawet przy relatywnie niewielkich płatnościach w obcej walucie różnice między kartą/usługą Revolut a np. moją karta kredytową czy debetową w mBanku są znaczące.

Tak więc, jeśli zastanawiacie się nad skorzystaniem z usługi, to aktualnie – przez najbliższe kilkanaście dni – trwa promocja, w ramach której nie tylko otrzymacie za darmo kartę (sama usługa jest bezpłatna), ale dodatkowo jeszcze 20 zł do wykorzystania. Niby niewiele, ale zawsze to coś… ;-)

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
WordPress: Pierwsze kroki
eBook "Uspokój swoje finanse"
Patryk
eBook "Uspokój swoje finanse"