Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (na dobry początek)

Ci z Was co odwiedzają nas częściej być może zauważyli, że kilka dni temu zmienił się wygląd strony Webinsider.pl – jedni mówią, że od razu widać różnice, inni, że nowy motyw dopasowaliśmy do starego tak bardzo, że mogliby przegapić ten fakt… ;-)

Extra od Elegant Themes

Wprawdzie poprzedni motyw (ColorMag od ThemeGrill) był całkiem OK, i – zwłaszcza po kilku modyfikacjach – spełniał swoją rolę, to jednak zdecydowałem się go zmienić na coś innego (dementuje, że na taką decyzję miał wpływ fakt, że Komitet Obrony Demokracji również używa tego motywu).

Decyzja ta była podyktowana – w dużej mierze – faktem, że już od jakiegoś czasu mam dożywotnie konto w Elegant Themes, a mimo to jeszcze nie miałem okazji użyć żadnego z ich motywów (!) w jakimś większym projekcie. dlatego mój wybór padł na motyw Extra, który jest swego rodzaju klonem Divi, ale dzięki kilku dodatkowym elementom z założenia przeznaczony jest dla stron informacyjnych, czyli takich jak nasza.

Przed nami jeszcze trochę pracy by uzyskać zamierzony efekt, ale już w tej chwili jest chyba całkiem dobrze – po lewej „stary wygląd”, po prawej wersja aktualna (przynajmniej w większości, bo cały czas coś się zmienia):

Oczywiście jest jeszcze kilka elementów które czekają na zmianę/modyfikacje, ale przynajmniej część „oczekujących zmian” wynika nie tyle z naszej niechęci do działania, co kilku zaobserwowanych i zgłoszonych (nie tylko przez nas) błędów w samym motywie. W każdym razie mam nadzieje, że nowy wygląd Webinsider.pl przypadnie Wam do gustu… :-)

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Tworzysz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (na dobry początek)