Tworzysz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Dosłownie chwilę temu, w Nashville (USA) rozpoczął się WordCamp US 2017. Z oczywistych względów pewnie większość z nas nie ma możliwości by uczestniczyć w tym wydarzeniu osobiście, ale… od czego jest transmisja w internecie.

WordCamp US 2017 (Nashville)

Pierwsze prezentacje rozpoczęły się około godziny temu, o 9:30 rano, czyli o 16:30 wg czasu aktualnie obowiązującego w Polsce. Impreza zaplanowana jest na 3 dni, w trakcie których możemy obejrzeć kilkadziesiąt prezentacji/wystąpień, odbywających się symultanicznie, w 3 ścieżkach „tematycznych”:

  • Fiddle Track
  • Banjo Track
  • Guitar Track

Samo uczestnictwo w WordCampie jest płatne, ale transmisje w internecie może oglądać właściwie każdy chętny, i to całkowicie bezpłatnie. Wystarczy „kupić” bezpłatny bilet:

Warto podkreślić, że oprócz ścieżki audio w czasie rzeczywistym na materiał wideo nakładane są napisy – może się przydać nie tylko dla osób niedosłyszących, ale i mniej biegłych w języku angielskim.

Szkoda tylko, że przynajmniej na razie zdaje się, że serwery nie wyrabiają, i transmisja momentami trochę się tnie, ale już chyba nad tym pracują:

We’re currently experiencing some problems with the stream and working to fix them. Thank you for your patience!

I choć oglądanie tego typu imprezy przez nie oddaje do końca jej klimatu, to moim zdaniem i tak warto – bo zapewne będzie to solidna porcja wiedzy. Nie tylko dla zaawansowanych…

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (na dobry początek)
Patryk
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (bezpłatna lekcja)