Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (na dobry początek)

Kolejny tydzień, to… kolejna paczka gratisów od Creative Market, i dziś będą w samodzielny wpisie – bo oprócz 6 nowych gratisów chciałbym Wam zaprezentować zestaw makiet (tzw. MockUpów, z których sam lubię korzystać przy różnych projektach), który docenią zwłaszcza osoby przygotowujące materiały związane z przemysłem spożywczym/restauracyjnym, np. restauracja, pub… Ale i na potrzeby (wideo)bloga kulinarnego również będą jak znalazł…

Creative Market: Free Goods of the Week

Zaczniemy od 6 nowych gratisów, wśród których znajdziecie nie tylko zestawy grafik, ikon czy fontów, ale i zestaw do przygotowania infografik, czy całkiem przyjemny szablon do WordPressa – idealny dla jednostronicowych stron (np. landig page, czy strona wydarzenia):

creative-market_free-week_20150223

  • Font: Creamsicle – 4 Flavors
  • Ikony: 64 Flat Line Icons Pack
  • Infografiki: Minimal Infographic Kit
  • Tła: Textured colourful background
  • Motyw do WordPressa: Zerif – Responsive One Page Theme
  • Wektory: Vector Low Poly Alphabet

Pakiet czeka na Was do końca tygodnia na tej stronie…

Restaurant / Food – Branding Mock-Up

Na koniec zapowiedziany zestaw makiet (MockUp), który powinien zainteresować nie tylko osób przygotowujących materiały promocyjne (plakaty i ulotki, strona internetowa) dla restauracji:

fotographic_reastaurant_food_branding_mock_up01

W przeciwieństwie do „cotygodniowych gratisów” – tym razem będziecie musieli wyciągnąć „z portfela” kilka dolarów, bo cały pakiet kosztuje 32$, czyli niecałe 100 zł. Ale w zamian dostaniecie 10 plików PSD (Photoshop) z ponad 80 elementami, dla których możemy wybrać 3 perspektywy.

Całość oczywiście z wykorzystaniem inteligentnych obiektów i warstw, dzięki czemu w prosty sposób wstawicie własne logo, zmienicie tło, ustawicie cienie itp.

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (bezpłatna lekcja)
Patryk
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (bezpłatna lekcja)