eBook "Uspokój swoje finanse"

Różnej maści programy partnerskie przy takich stronach jak Webinsider.pl to może niekoniecznie niezmierzone bogactwo, ale jakieś tam środki z tego wpadają. Jednym z takich mocno pomocniczych i mocno symbolicznie – oczywiście w moim przypadku – zarabiających programów partnerskich, jest program Allegro Polecam. I choć kokosów – w moim przypadku – nie zarabia, to szkoda, że niebawem zostanie zakończony. Bo zawsze lepiej mieć 100 zł więcej, niż 100 zł mniej, bo to 200 zł różnicy.

Dostałem „chwilę temu” wiadomość z Allegro, że 9 listopada Allegro zamyka swój program Allegro Polecam, a tym samym od 9 listopada nie będą naliczane nowe prowizje, a wszystkie dotychczas naliczone, zostaną wypłacone:

Od 9 listopada 2023 nie wygenerujesz już nowych linków polecających. Jeśli po 9 listopada ktoś podczas zakupów skorzysta z wygenerowanego wcześniej linku, nie przyznamy Ci już nagrody za taki zakup.

Wszystkie zweryfikowane nagrody wypłacimy na Twoje konto po 9 grudnia – nawet jeśli będzie ich mniej niż 20 zł.

Plus, że będą wypłaty nawet dla tych, co uzbierali mniej niż obecnie wymagane minimum, czyli 20 zł. Gdzieś tam pod koniec wiadomości jest też zapowiedź nowego, lepszego programu partnerskiego:

Przygotowujemy dla Ciebie nowy program poleceń. Więcej szczegółów podamy jeszcze w tym roku w Aktualnościach.

Ale czy tak jest faktycznie – czy w ogóle będzie, a jak tak, to czy faktycznie będzie lepszy, to się dopiero przekonamy…

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
eBook "Uspokój swoje finanse"
Patryk
eBook "Uspokój swoje finanse"