eBook "Uspokój swoje finanse"

Kilka dni temu, w ramach testów założyłem konto twórcy w serwisie Buycoffee.to, dzięki czemu pod artykułami pojawił się nowy baner, za pomocą którego można postawić mi wirtualną kawę, np. w zamian za to, że akurat artykuł, który czytasz (pewnie nie ten, ale wyobraźmy sobie, że… ;-)) Ci pomógł. Nie minęły dwa dni, a również ceny standardowych wirtualnych kaw poszły w górę.

Gdy się rejestrowałem 9 sierpnia w Buycoffee.to, to najtańsze „menu kaw” zaczynało się od 5 zł za wirtualne espresso, 10 zł za równie wirtualne cappuccino oraz 15 zł za nie mniej wirtualne latte macchiato. A już 10 dostałem informację, że nowe ceny w najtańszym „menu” to odpowiednio 8, 15 i 25 zł. Więc jakby co, to nie moja chciwość, że ceny wirtualnych kaw wzrosły u mnie, a siła wyższa.

Zwłaszcza że na razie wszystkie kawy, jakie wpadły, to nie od „zwykłych” czytelników, a od użytkowników generatora wiadomości do zgłaszania lotów. Daje do myślenia, czy w takim razie nie powinienem zamknąć wszystkich treści – poza sporadycznie pojawiającymi się artykułami sponsorowanymi – za jakimś „paywallem” ;-)

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
eBook "Uspokój swoje finanse"
Patryk
eBook "Uspokój swoje finanse"