W kwietniu pisałem o tym, że ruszyła usługa Divi Cloud, czyli biblioteka (własnych) szablonów i modułów dostępna online, wprost z Divi Buildera. Usługa jak najbardziej przydatna, nawet w wersji bezpłatnej (w ramach aktywnej subskrypcji Elegant Themes), zwłaszcza gdy pracujemy na różnych stronach i chcemy między nimi dzielić stworzone elementy Divi Buildera. Właśnie doczekała się aktualizacji, w ramach której możemy zapisywać całe szablony tworzone w ramach Divi Theme Builder.

I choć praca na małych modułach ma sens i często jest wystarczająca, to w przypadku niektórych stron internetowych, możliwość zapisania „do chmury” i potem zaimportowania całych szablonów dla konkretnych typów stron (Divi Theme Builder) jest jak najbardziej sensowną opcją.

Tak jak w przypadku modułów w ramach Divi Buildera, tak samo w przypadku Divi Theme Builder w prosty sposób – co widać na powyższym filmie – szybko możemy zapisać i wczytać nie tylko konkretne szablony konkretnych stron z Divi Cloud, ale całe zestawy…

(!) Zgłoś błąd na stronie
Potrzebujesz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami!