Envato Elements - pobierasz co chcesz, ile chcesz

Stało się. Mój lokalny główny stacjonarny dostawca piw kraftowych otwarty w niedzielę. Ciężko to przegapić, bo cały upstrzony pomarańczowymi kartkami z wielkim napisem „nasz sklep czynny 7 dni w tygodniu”, oraz dużo, dużo mniejszym, na samym dole kartki „możliwość nadawania i odbioru paczek w ramach uruchomionych usług pocztowych”. Bo właśnie wszystkie Lidle stały się „Punktami Obsługi Paczek DHL”, o czym świadczy – oprócz kartek przy pulkach -znaczek przy drzwiach wejściowych.

Pomijając już kwestię tego, jak się musiał czuć pracownik sklepu oblepiający prawie że każdy metr każdej półki informacją, że wolne w niedzielę się skończyło, to zabawne jest to, że wszystko wskazuje na to, że w niedzielę – również te niehandlowe – jedyny obiekt handlowo-pocztowy zamknięty w mojej okolicy to… placówka Poczty Polskiej. Oczywiście akcja jest pomyślana raczej na krótki okres, bo na horyzoncie już zaostrzenie przepisów. Ale przedświąteczne niedzielne żniwa pewnie jeszcze będą… ;-)

(!) Zgłoś błąd na stronie

Zapraszam do naszego Newslettera - ZERO SPAMu, same konkrety, oraz dostęp do dodatkowych materiałów przeznaczonych dla subskrybentów!