eBook "Uspokój swoje finanse"

Duża część dochodu, jakę generują strony typu Webinsider.pl to nie płatne reklamy, a linki partnerskie w artykułach. Lubię ten sposób, bo nie tylko nie jest on uciążliwy dla czytelnika, bo dla niego jest to w pewnym sensie zwykły link do opisywanego produktu lub usługi, ale też często oznacza konkretne oszczędności. Z takim zarabianiem wiąże się jednak kilka potencjalnych problemów/ryzyk. Zaczynając od tego, że jesteśmy zdani na rozliczenia platformy, z której korzystamy, bo właściwie nie mamy sposobów weryfikacji. Kolejny problem, który występuje – zwłaszcza w przypadku serwisów oferujących wiele zewnętrznych programów partnerskich – jest tymczasowość wielu ofert, przez co możemy kierować na link, który już nie działa. A to oznacza, że nie tylko nic nie zarobimy, ale często też użytkownik nie dotrze na stronę, na którą miał trafić.

Powiadomienie i błędnych linkach partnerskich

I tu na wkracza rozwiązanie, jakie pod koniec 2021 pojawiło się w serwisie System Partnerski Bankier.pl, czyli jednym z chyba popularniejszych w naszym kroju serwisów agregujących wiele programów partnerskich w jednym miejscu (nie tylko finansowych).

W przypadku, gdy na naszym konie zostaną zarejestrowane wejścia na nieaktualne linki, dostajemy odpowiednie powiadomienie, z niebieżnymi informacjami, do usunięcia problemu, czyli zazwyczaj podmiany linku an nowy:

 

Weryfikacja błędnych linków WWW w Systemie Partnerskim Bankier.pl

Twoje strony www zawierają błędne linki do formularzy nieaktywnych lub nieistniejących.
Lista błędnych linków, którą zarejestrowaliśmy w dniu…

Rozwiązanie wręcz banalne, a potencjalnie nie tylko zwiększa zyski obu stron – wydawca, jak i pośrednika, ale też w pewnym sensie buduje zaufanie, które „w tej branży” jest dosłownie walutą.

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
eBook "Uspokój swoje finanse"
Patryk
eBook "Uspokój swoje finanse"