Tag: prywatyzacja
Wszystkie
Najnowsze
e-Doręczenia z Pocztą Polską to nie tylko nie jest złe rozwiązanie, ale (obecnie) wydaje się również najrozsądniejsze
Patryk | 02.08.2019 | Wyrazy: 701, znaki: 4603 | Bezpieczeństwo, Biznes, Felietony, Finanse, Inne, Internet, Oprogramowanie, Poczta e-mail, Polska, Prasówka, Prawo, Technologia, Wiadomości, Wydarzenia | 0
Kilka dni temu, na stronie Konfederacji Lewiatan (oczywiście nie byle jakiej, bo portal internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ;-)) pojawił się artykuł o tym, że realizacja usługi e-Doręczenia przez Pocztę Polską to złe rozwiązanie. Temat podchwyciły kolejne portale, gazety i blogi, i mamy wysyp artykułów w stylu „2 zł za e-mail? Chyba kogoś pogięło…”. Fakt, płatny e-mail, i to jeszcze 2, czy nawet 3,45 zł netto wydaje się na tyle absurdalny, że temat ten musi dobrze żreć…
Najnowsze wpisy

Erste Bank z dużymi bonusami za założenie konta – do 4500 zł za założenie konta firmowego, i do 700 zł za założenie konta osobistego

Home Assistant (tak jakby) porzucił „stare” wyzwalacze i warunki związane z (nie) obecnością w domu, a nowe na razie są tylko w zapowiedziach

Błąd kompilacji „redefinition of uint32_t iteration” w ESPHome 2026.4, czyli zagnieżdżonym repeat i problematyczny delay

Miksowanie kolorów filamentów w Bambu Studio za pomocą złudzenia optycznego
DJI Lito 1 i DJI Lito X1, czyli nowa seria dronów Mini, ale raczej nie zamiast Mini Pro
Newslog
Mała marchewka i duży kij, czyli od 1 lipca 2026 MaileLite znowu przycina bezpłatny plan
wFirma (znowu) droższa, ale za to z… AI (ale przynajmniej za obsługę KSeF nic nie doliczyli)
Obrońmy otwartość Androida (Keep Android Open), czyli Google (odrobinę) ogranicza instalowanie aplikacji spoza Google Play
T-Mobile zmienia regulamin, czyli pierwsze przymiarki do rozpoczęcia procesu wygaszania sieci 2G
Czy to koniec „inspirujących napisów” pod kapslami i nakrętkami Tymbarka?

