Dziś będzie wpis nietypowy, bo o… nowej serii reklam, która pojawiła się na naszej stronie (Webinsider.pl, jakby ktoś miał wątpliwości ;-)). I choć wiem, że część z Was uważa, że każda reklama – nawet link partnerski – to zło, i w internecie wszystko powinno być nie dość, że bez reklam, to jeszcze całkowicie bezpłatnie, to… tak nie jest, i pewnie nigdy tak nie będzie (jeśli coś jest za darmo, to najczęściej Ty jesteś towarem). A skoro już wiemy, że reklamy (i linki partnerskie) również na Webinsider.pl będą, to… czemu nie napisać artykułu o nowej serii reklam… ;-)

Nowa seria reklam na Webinsider.pl

Poza testami raczej nie znajdziecie tutaj reklam typu AdSense (nawet w wersji prawie-inteligentnej), gdyż zdecydowanie wolę sam dobierać treść reklamy, jej format, jak i miejsce. Czasem może „tymczasowo” przesadzę (Webinsider.pl to nie tylko moje miejsce w internecie, ale również pewnego rodzaju poligon doświadczalny), ale staram się, by reklamy były jak najmniej przeszkadzające, i jak najbardziej związane z tematyką serwisu.

I tak, np. nowa seria reklam to obecnie 3 produkty:

Poznaj Janusza i… brata Janusza

Poznaj roztańczoną Karolinę, studiuje prawo

Poznaj młodego Szymona, lat 11

Poznaj Monikę, ćwiczy przed kongresem ko…

Czy seria się rozrośnie? Nie wiem, to zależy od Waszego przyjęcia. Być może zostanie rozbudowana o kolejne postacie, produkty… a być może za jakiś czas zniknie, zastąpiona przez inną serię reklam…

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk