Tworzysz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Jeszcze chwilę i będę mógł napisać, że dzień bez wpisu (artykułu) o AI, to dzień stracony. Ale co poradzić, jak dookoła pełno tego, i nawet jeśli o większości rozwiązań za chwilę nie będzie pamiętał nawet twórca, to są takie, które mają szanse przetrwać. Jednym z tych rozwiązań może być Divi AI, czyli całkiem solidna integracja AI (pewnie GPT od OpenAI po API) z Divi Bulderem, czyli edytorem stron w Divi. A co jak co, ale podczas tworzenia strony, możliwość szybkiego wygenerowania tekstu czy grafiki to jest coś, co na pewno spodoba się wielu.

Divi AI, czyli generatywna sztuczna inteligencja bezpośrednio w edytorze Divi

Za pomocą Divi AI możemy oczywiście generować różnej maści teksty, poprawiać i modyfikować już istniejące. Tak samo, jak możemy tłumaczyć je bezpośrednio w edytorze Divi na inne języki. Do tego mamy całkiem sporo opcji, za pomocą których możemy wpływać na to, jakiego tekstu oczekujemy.

Za pomocą Divi AI możemy również generować obrazy – zarówno nowe, jak i nowe, na bazie już osadzonych na stronie. Czy to dodatkowo, czy zamiast. Tutaj również mamy sporo opcji, które mogą pomóc w lepszym dopasowaniu wyniku do naszych oczekiwań.

W skrajnej sytuacji możemy nawet poprosić Divi AI o wygenerowanie polecenia (promptu) dla Divi AI. Serio. Możemy również nic nie sugerować, a Divi AI na bazie aktualnej zawartości strony spróbuje określić, czego potrzebujemy.

Koszt Divi AI

Usługę Divi AI możemy przetestować bezpłatnie, bo każdy ma do dyspozycji 100 promptów do wykorzystania. Z tym że ten limit (100) nie jest na stronę, ani nawet na klucz API, a na całe konto. Więc jak macie na swoim koncie więcej stron, choćby zrobionych dla klientów, to obowiązuje tu zasada kto pierwszy, ten lepszy. Jedni zdążą przetestować, inni nie…

A jak ktoś chce na poważnie korzystać z Divi AI, to raczej powinien/musi skorzystać z wariantu płatnego, który obecnie w promocji kosztuje 14,4 $ miesięcznie przy płatności rocznej (-40%) lub 19,20 $ przy płatności miesięcznej (-20%). I choć jest to dodatkowy koszt, to zwłaszcza w przypadku, gdy ktoś zajmuje się tworzeniem stron dla innych, i robi to właśnie na Divi, jest to wydatek, który szybko może się zwrócić. Zwłaszcza że nie ma tu limitów co do ilości tekstów i grafik, jakie można stworzyć bądź zmodyfikować za pomocą Divi AI.

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (na dobry początek)
Patryk
Tworzysz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?