Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)

Zacznę od tego, że strona Webinsider.pl oprócz przekazywania wiedzy, dzięki swojej skali jest dla mnie dobrym polem doświadczanym dla różnych rozwiązań, które potem wdrażam (lub nie) na innych stronach,w  tym stronach swoich klientów. A skoro tworzę też sklepy internetowe i platformy kursowe dla innych, to uznałem, że dobrze mieć też coś takiego do takich samych testów. Do tego część wiedzy – swojej i współpracopwników – tam przekazywać. Tak powstał sklep Webinsider.pl (sklep.webinsider.pl). Do tego obecnie „w branży” widać spory trend w kierunku subskrypcji, zamiast jednorazowych sprzedaży, co widać też po coraz częstszych zapytaniach właśnie o wdrożenie modelu subskrypcji na stronie. A skoro tak, to pora przygotować (nie aż tak tylko) testowy sklep również do takich testów…

I tak w ostatnich dniach w sklepie internetowym Webinsider.pl pojawił się nowy produkt – Klub Webinsider (jednorazowa płatność, pilotaż). I jak sama nazwa wskazuje, nie jest to jeszcze subskrypcja, a pilotaż, czyli jednorazowy zakup, dający bezterminowy dostęp do korzyści, jakie będą wynikały z uczestnictwa w klubie Webinsider.pl, nie tylko w obrębie sklepu. Cena bezterminowego członkostwa to 147 zł (póki jest dostępne ta opcja w ramach pilotażu), a w najbliższym czasie, w ramach pilotażowego pilotażu jest to 87 zł, czyli całkiem niewiele (oczywiście relatywnie).

Na obecną chwilę testy dotyczą zniżek na podstawie wcześniejszych zakupów, a więc każdy, kto zakupi „dostęp do klubu”, obecnie otrzymuje stały rabat, w wysokości 20% na wszystkie produkty w naszym sklepie. Nie tylko te, które są dostępne obecnie, ale również w przyszłości. I to bezterminowo. W kolejnych fazach pojawią się dodatkowe bonusy, ale najpewniej też testy przejdą na model subskrypcyjny, bo to jest ostateczny cel wdrożenia klubu w naszym sklepie internetowym.

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)
Patryk
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)