Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)

Dziś 21 kwietnia, jeden ze szczególnych dla mnie dni. Z tej okazji postanowiłem zrobić mały prezent sobie (sprzedawca ;-)) i czytelnikom, czyli Tobie (potencjalny kupujący ;-)), czyli oferuję zniżkę 41% do naszego sklepu internetowego Webinsider.pl (https://sklep.webinsider.pl). Nie pytajcie skąd 21 czy tym bardziej 41, po prostu korzystajcie… ;-)

Wystarczy, że skorzystasz z kodu superurodziny. Jest tylko jeden haczyk: kupon jest ważny do końca dzisiejszego dnia (do 23:59:59 2021-04-21). Jeśli z jakiegoś powodu nie zdążysz, to nic straconego, bo przygotowałem dla Ciebie jeszcze jeden kupon, ważny do końca kwietnia 2022, czyli urodziny, który da Ci 21% zniżki.

I choć niestety nie wszystko, co planowałem dziś zaoferować w sklepie, udało się wprowadzić, bo redakcyjna koleżanka Beata cały czas jeszcze dopieszcza swoje produkty (ale mają być już niebawem i ponoć warto jeszcze chwilę poczekać ;-)), to dziś wystartowała sprzedaż pierwszego – w pewnym sensie testowego – kursu na naszej platformie kursowej. Czyli kursu „WordPress: pierwsze kroki”, który do końca kwietnia jest dostępny w promocyjnej cenie 47 zł. A do tego możecie skorzystać z kodów rabatowych superurodziny (-41% do końca dzisiejszego dnia) i urodziny (-21% do końca kwietnia).

PS. Oba kupony działają na wszystkie produkty, poza konsultacjami, gdzie by utrzymać ich najwyższą jakość, nie możemy zejść aż tak nisko z ceną. No niestety.

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)
Patryk
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)