Tworzysz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Jak się zdaje, koronawirua – przynajmniej jeśli chodzi o obostrzenia – żegnamy. Nie wiem, czy na dobre, czy tylko do jesieni, ale… W każdym razie wracają wydarzenia, które w ostatnich latach albo się nie odbywały, albo przybierały mniej standardowe – bardziej internetowe – formy. Jednym z takich wydarzeń jest WordCamp, który powraca do bardziej klasycznej formy, czyli stacjonarnej. Tym razem WordCamp będzie w Warszawie, w dniach 11-12 czerwca (2022). I na obecną chwilę oficjalnie tyle wiadomo, bo wydarzenie jest jeszcze na etapie „wczesnego planowania”.

I nawet tak się składa, że akurat w ten weekend będę „w moim mieście” z wizytą, więc tym bardziej WordCamp kusi. Problem tylko w tym, że na 11 czerwca jest też zaplanowany Festiwal Piwowarów Domowych, na który już od dawna mam wykupiony bilet, i na powrót którego czekałem może nawet bardziej, niż na powrót WordCampa… ;-)

Tak więc zobaczymy, jak to wyjdzie, bo jednak czas z gumy nie jest. W każdym razie zainteresowanych zapraszam zarówno na WordCamp 2022 Warszawa, jak i Festiwal Piwowarów Domowych.

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (na dobry początek)
Patryk
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (bezpłatna lekcja)