eBook "Uspokój swoje finanse"

Z usługi Revolut korzystam od… nawet nie wiem od kiedy, ale  prawdopodobnie od samego początku, gdy było to możliwe. I o ile cenię sobie to, że wszystko mogę zrobić z poziomu aplikacji mobilnej, to czasem brakowało mi możliwości zalogowania się do usługi również z poziomu przeglądarki na komputerze. Nieprzypadkowo napisałem “brakowało” zamiast “brakuje”, bo od niedawna Revolut dostępny jest również z poziomu przeglądarki. Przynajmniej w podstawowym zakresie…

Dostęp do konta Revolut z poziomu przeglądarki internetowej

I choć obecnie “wersja przeglądarkowa” nie oferuje zbyt wiele możliwości, to już teraz znacznie mi ułatwia życie, bo mogę łatwiej i szybciej zaktualizować/zweryfikować transakcje w moim menedżerze finansowym, który działa tylko na telefonie, i do niedawna weryfikacja/zbiorcza aktualizacja transakcji wykonanych za pomocą kart Revolut wymagała ciągłego przełączania między aplikacjami.

Teraz wystarczy, że otworzę internetową wersję aplikacji Revolut, by sprawdzić, jak wyglądają salda na moich (walutowych) rachunkach:

Przejrzeć listę transakcji:

Mamy też podstawowe opcje dotyczące zarządzania kartami (ale brakuje np. zarządzania limitami):

Logowanie do webowego panelu Revolut odbywa się za pomocą numeru telefonu, oraz jednorazowego hasła SMS (przynajmniej wg opisu podczas logowania, bo do mnie przychodzi on na powiązany adres e-mail) i kodu PIN ustawionego w aplikacji Revolut.

Na razie (?) nie jest to wprawdzie dostęp pełny pod względem funkcjonalności, ale mam nadzieję, że jest to zwiastun (?) zmian, i stopniowo będą pojawiały się nowe możliwości. Zwłaszcza jeśli Revolut ma stać się usługą bardziej powszechną…

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
eBook "Uspokój swoje finanse"
Patryk
eBook "Uspokój swoje finanse"