eBook "Uspokój swoje finanse"

Z księgowości internetowej w serwisie wFirma korzystam od prawie 10 lat, w tym czasie usługę polecałem niejednokrotnie, również na łamach serwisu Webinsider.pl (w różnych artykułach, czy też w ramach reklam wewnętrznych). Obok samej księgowości korzystam również z ich programu partnerskiego, dzięki czemu m.in. mogę od kilku lat oferować zniżkę na usługę dla naszych czytelników – 80% zniżki na pierwszy rok. Jednak powoli zbliżamy się nie tylko do końca tej promocji, ale ogólnie programu partnerskiego wFirma.

Koniec programu partnerskiego wFirma

Kilka dni temu dostałem pismo od Web Innovative Software Sp. z o.o., czyli firmy stojącej obecnie za serwisem wFirma, z którego dowiedziałem się, że program partnerski zostanie wyłączony:

Szanowni Państwo,

Web Innovative Software Sp. z o.o. informuje, że na podstawie § 6 ust. 1 Regulaminu Programu Partnerskiego Spółka podjęła decyzję o zakończeniu Programu partner.wfirma.pl z dniem 31 maja 2019 r.

Program partnerski w ostatnich latach stracił całkowicie rację bytu jako wartościowe źródło pozyskiwania nowych klientów z uwagi na powyższe decyzja o całkowitej likwidacji programu. Informacje związane z zakończeniem programu znajdą Państwo także na swoim indywidualnym koncie, po zalogowaniu się do systemu.

Dziękujemy za współpracę i życzymy Państwu sukcesów w prowadzonych działalnościach!

Może nie jest to informacja smutna dla mnie, ale na pewno mnie nie cieszy, bo przyznam szczerze, że program partnerski wFirma należy do moich ulubionych programów tego typ. Polecam usługę, z której sam korzystam i którą i tak bym polecał, za co dostaje w miarę regularne wynagrodzenie (bez kokosów, ale jednak). Do tego mogę w ramach promocji dla czytelników oferować księgowość w tym serwisie ze zniżką 80%, co z informacji, które otrzymuje, dla wielu osób jest istotną pomocą, zwłaszcza w pierwszym okresie prowadzenia działalności, gdzie nie zawsze są już dochody.

Trochę też szkoda, że nie zdecydowano się np. na wariant, który by mniej „karał” osoby, które oferowały tak wysokie zniżki, bo duża zniżka na start, to dużo mniejsza prowizja za pozyskanie klienta w pierwszym roku. Powiedzmy, że to taka inwestycja w przyszłość, której w tym przypadku nie będzie. Ale cóż – ich program, ich zasady.

W każdym razie, jeśli ktoś chce skorzystać ze zniżki 80% dla naszych czytelników na księgowość internetową w serwisie wFirma, to ma czas do 31 maja 2019…

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
eBook "Uspokój swoje finanse"
eBook "Uspokój swoje finanse"