Tworzysz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wprawdzie Cloudflare gości w różnych wpisach (tematach) od dawna, to dopiero pod koniec czerwca 2016 usługa doczekała się dedykowanego sobie wpisu…

Jednym z elementów, którym poświęciłem dłuższy fragment są tzw. reguły stron (page rules), dzięki którym możemy dla wybranych adresów/stron zdefiniować indywidualne ustawienia. Jest to ciekawa i przydatna opcja, ale w wersji darmowej możemy skorzystać maksymalnie z 3 reguł dla każdej domeny, w innym przypadku czekała nas przesiadka na plan płatny – 25 $ miesięcznie. Teraz można dokupić same reguły…

Cloudflare i dodatkowe reguły stron (page rules)

Wprawdzie plan płatny (pro) to nie tylko więcej reguł, ale również dodatkowe opcje i usługi, to zapewne części użytkowników Cloudflare wystarczy to co oferuje plan bezpłatny (a jest tego sporo), ale z doświadczenia wiem, że o ile często nie ma potrzeby zmiany planu na płatny, to dodatkowe reguły mogą się przydać.

Teraz w panelu zarządzania domeną możemy dokupić „miejsce na dodatkowe reguły” – każde dodatkowe 5 reguł to 5 $ miesięcznie, oczywiście pakiety rozliczane są indywidualnie dla każdej domeny:

Reguły stron (page rules)

O samym regułach pisałem więcej m.in. we wpisie poświęconym usłudze Cloudflare (zachęcam do lektury), więc tutaj wstawię tylko filmik pokazujące wykorzystanie reguł dla poprawy szybkości działania i ochrony przed zagrożeniami dla strony działającej na WordPressie:

https://vimeo.com/175002201

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Tworzysz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?
Patryk
Tworzysz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?