Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (bezpłatna lekcja)

Tuż przed 11 na moją skrzynkę trafił e-mail od twórców wtyczki Tutor LMS (platforma do kursów internetowych na WordPressie) ze złowieszczym tematem „Important Announcement: Changes to Tutor LMS Pro Lifetime Plans” („Ważna informacja: zmiany w planach dożywotnich bezterminowych Tutor LMS Pro”). Na szczęście szybki rzut oka na treść i mogę napisać, że „zachowali się jak trzeba”, czyli zmiana faktycznie nadciąga, ale mają zostać uhonorowane prawa dotychczasowych nabywców wtyczki Tutor LMS Pro w wersji bezterminowej.

I tak od 25 marca 2025 z oferty twórców wtyczki zniknie możliwość zakupu wtyczki w wersji bezterminowej. Zostaną tylko warianty rozliczane w modelu rocznej subskrypcji. Więc jak ktoś chciałby zakupić licencję na wtyczkę Tutor LMS Pro w wersji bezterminowej, to zostały niespełna dwa tygodnie. Później już nie będzie takiej możliwości.

A jak ktoś się spóźnił lub chciałby taniej, to zapraszam do kontaktu, bo dla naszych klientów mamy specjalne warunki, w ramach naszej nielimitowanej i bezterminowej licencji deweloperskiej…

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (bezpłatna lekcja)
Patryk
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (na dobry początek)