eBook "Uspokój swoje finanse"

…kolejna porcja gratisów od Creative Market, spora porcja aplikacji na Androida w Amazon Appstore do zgarnięcia za darmo… Do poczytania „współczesna Polska”, czyli zestaw eBooków do kupienia w kolejnym BookRage. Na deser możesz zgarnąć kubek od Aftermarket przy rejestracji domeny .eu, a jeśli szukasz nowego konta to sprawdź ofertę banku ING i ew. zgarnij 100 zł…

Creative Market: Free Goods of the Week

Tak więc zaczynamy od chyba już stałej pozycji w każdym zbiorczym przeglądzie gratisów i promocji, czyli serwisu Creative Market z ich cotygodniowej porcji gratisów do przygarnięcia…

Tym razem czeka na Was:

creative-market_free-good-of-week_20150320

 • 600 Stroke Vector Icons – zestaw rysowanych ikon
 • 18 Botanical Floral Photos – zestaw zdjęć kwiatów
 • Accio Flat WordPress Blog Theme – minimalistyczny i całkiem przyjemny szablon do WordPressa
 • Frolka – font
  Minimal: coming soon page – szablon strony przejściowej (HTML5 + CSS3)
 • Anaglyph 3D Action: The Original – zestaw akcji do Photoshopa dzięki któremu zmienisz właściwie dowolny obraz w Anaglif (rodzaj grafiki stereoskopowej/3D)

Wiosenna promocja domen .eu w Aftermarket

Z okazji pierwszego dnia wiosny w serwisie Aftermarket będziecie mogli jutro (21.03.2015) przy rejestracji domeny .eu zgarnąć kubek z logo Aftermarket i EURid:

Pierwsze 50 osób które w dniu 21.03.2015 zarejestruje domenę .eu otrzyma od nas bezpłatnie upominek – kubek z logo AfterMarket.pl i EURid.

Aby wziąć udział w promocji, należy w dniu 21.03.2015 zarejestrować i opłacić przynajmniej jedną domenę .eu. O przyznaniu upominków będzie decydować kolejność faktycznej rejestracji domen po ich opłaceniu.

Sam raczej nie skorzystam – akurat „różnych kubków” mam już i tak za dużo – ale jak ktoś i tak akurat planował zarejestrować domenę .eu, to czemu nie skorzystać z promocji… ;-)

Urodziny Amazon Appstore, czyli do zgarnięcia 34 aplikacje na Androida za darmo

Mam wrażenie, że w Amazonie uważają, że miesiąc bez jakiejś większej promocji na aplikacje w Amazon Appstore to miesiąc stracony – co oczywiście nas powinno tylko cieszyć :-)

Tym razem – z okazji „rocznicy urodzin” Amazon Appstore możecie poszerzyć swoją listę aplikacji o kolejne 34 pozycje. Standardowo znajdziecie tu sporo gier, ale i kilka bardziej przydatnych aplikacji:

BookRage: Współczesna Polska

Przed Wami kolejny BookRage, czyli zestaw eBooków do kupienia już od 1 złotówki, co wystarczy by otrzymać 4 książki:

bookrage_20150320

 • Daniel Kot – Kierunkowy 22
 • Adelka Cośtam – Czy Facebook jest fajny?
 • Adam Pluszka – Mysz na młynku
 • Jonna Dziwak – Gry losowe

Gdy sięgniecie głębiej do kieszeni, tak by przekroczyć „aktualną średnią”, która obecnie wynosi troszkę ponad 19 zł otrzymacie dodatkowo:

 • Sławomir Shuty – Zwał

A gdy zechcecie dołożyć do tego jeszcze 6 zł, czyli razem 25 – to otrzymacie jeszcze:

 • Dorota Masłowska – Paw królowej

Oczywiście każdą z książek pobierzecie w formatach ePub, Mobi i PDF, i bez żadnych zabezpieczeń DRM.

Choć przyznam, że to chyba jeden ze słabszych zestawów… A przynajmniej takie wrażenie zrobił na moich znajomych, co się bardziej niż ja na książkach znają – bo ja o większości autorów nawet nie słyszałem… Może Masłowska i „cośtam” mi coś mówi ;-)

100 zł za otwarcie konta w banku ING

Kolejny bank i kolejna promocja z cyklu „załóż konto a dostaniesz 100 zł”, ale jak ktoś z Was akurat przymierza się do założenia konta w ING, to czemu nie skorzystać i nie zgarnąć dodatkowej stówki:

ingbank_ror-100zl_201503

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (na dobry początek)
Patryk
Kurs "WordPress: Pierwsze kroki" (bezpłatna lekcja)