Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)

Niedawno pisałem jak ustawić by bezpośrednio z poziomu WordPressa móc aktualizować wtyczki i motywy od Elegant Themes (m.in. Divi, Extra, Bloom, Monarch), oraz motyw Avada od Theme Fusion. Nadszedł czas na kolejnego dostawcę, czyli TemplateMonster, i ich najnowsze motywy (m.in. Monstroid2 i Woostroid).

Aktualizacji motywów Monstroid2 i Woostroid w WordPressie

W przypadku motywów  Monstroid2 i Woostroid możemy aktualizację sprowadzić do jednego kliknięcia (i to nawet z opcją automatycznego wykonania kopii zapasowej przez aktualizacją) w panelu zarządzania WordPresse, w sekcji Jetimpex Updates:

Ale by ta opcja się uaktywniła najpierw potrzebujemy kod zamówienia – znajduje się na fakturze/rachunku za motyw, w wiadomościach e-mail potwierdzających zakup. Znajdziemy go również na naszym koncie, na liście zakupionych produktów (do pobrania):

Kod ten należy wprowadzić we wspomnianych już ustawieniach Jetimpex, w sekcji Jetimpex Updates:

Minusa mogę dać jednak za to, że aktualizacja jest widoczna tylko w tym panelu, a nie w standardowych aktualizacjach WordPressa, przez co większość systemów do grupowego i globalnego zarządzania stronami na WordPressie takiej aktualizacji nie wykryje. Ale jeśli macie 1 czy 2 strony, to nie powinno to być problemem.

Z racji tego, że w TemplateMonster możemy nabyć motywy i szablony nie tylko do różnych systemów (CMS), ale i różnych autorów, to opisana powyżej metoda nie zadziała w przypadku każdego motyw/szablonu, nawet tego do WordPressa.

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)
Patryk
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)